Опис: Гра Зомботрон 3 - Машина часу


Зомботрон 3: Машина часу – захоплююча і якісна стрілялка про зомбі
Сюжет починається з кінцівки попередній частині – рекомендується спочатку пройти її. Ваш корабель падає на незнайомій планеті, яку потрібно досліджувати, щоб знайти шлях додому. Ваша гармата дуже згодиться – місцевість кишить жахливими монстрами! З усіх боків гравця атакують різноманітні вороги.
Зрозуміло, зомбі – не єдині монстри, які хочуть вашої смерті. Їм будуть допомагати скелети – жахливі тварюки, що володіють більшою швидкістю і атакуючі гравці ножами. Вони здатні знищити вас за пару ударів! Добре, що в грі передбачена система збереження – не доведеться в разі поразки починати все спочатку, однак, гравець втратить частину грошей, які можна витрачати на апгрейди костюма.
Особливості гри
• Костюм. Важлива частина гри. Він захищає від пошкоджень, дозволяє далеко і високо підстрибувати, дає можливість пити зілля для регенерації здоров'я після чергової битви зі скелетами і зомбі. Він анітрохи не гірше нано-костюму з відомої гри «Crysis». У скринях іноді зустрічається броню для нього, яка збільшує запас життя гравця.
• Зброя. З собою можна носити до трьох видів. На початку гри набір обмежений ножем і автоматом, але поступово будуть з'являтися нові смертоносні знаряддя для вбивства. Врахуйте, ніж зовсім неефективний! Користуйтеся ним тільки в крайніх випадках – коли скінчилися патрони або коли треба зруйнувати перешкоду.
• Карти. Кожна карта в грі по-своєму унікальна. На них присутні різні предмети: бочки з пальним, скрині з грошима, різні кнопки і ліфти.
• Боєприпаси. Зовсім як у реальному житті, боєприпаси тут не нескінченні – потрібно стріляти влучно і економити патрони! Особливо тяжко доведеться на останніх рівнях, коли проти гравця будуть виставлятися монстри найпотужнішого рівня, яких вбивати дуже непросто.
• Графіка. Гра вражає своєю красою. Монстри промальовані дуже реалістично, на рівнях багато дрібних деталей, а на зброю дивитися – одне задоволення!
• Звук. Розробники потрудилися на славу. Звуки скелетів і зомбі, переміщення вашого героя, постріли – все виконано на вищому рівні.
Управління
У цій грі управління реалізовано на найвищому рівні. Для прицілювання використовується миша, а з допомогою клавіатури виконується пересування по рівню. Для дій використовується кнопка «Е». З її допомогою можна викинути зброю, щоб змінити його на нове, а також взаємодіяти з предметами на рівні – відкривати різні скрині, відкривати двері, їздити на ліфтах і багато іншого. Кнопкою «R», як зазвичай, перезаряджається зброю.
Якщо ви граєте на ноутбуці, то краще підключити мишку. З тачпадом грати дуже незручно – постійно будете промахуватися.
Проходження
Природно, ця гра не суцільно складається з стрільби. На рівнях треба виконувати цікаві завдання. Наприклад, підірвати бочку, щоб пройти далі, або вирішити захоплюючу головоломку. Під час гри постійно з'являються підказки – з ними ніколи не заплутаєшся. В цілому можна сказати, що гра вдалася на славу. Час за нею пролітає непомітно!
633
Схоже на Опис: Гра Зомботрон 3 - Машина часу: