Страшні ігри безкоштовно

Повсякденне життя часом нудна і не багата на події, тому сучасні люди тяжіють до розваг, які дозволяють отримати певну частку адреналіну. Для цього можна зайнятися парашутним видом спорту і скелелазінням, боротися з вируючим потоком або стати учасниками комп'ютерних «Страшних ігор». Кров починає хвилювати організм, коли перед очима з'явиться по-справжньому страшний сюжет, страшилки можуть полоскотати нерви не менше, ніж будь-екстремальний спорт. Вибрати сьогодні вподобану тему досить складно із-за великого переліку ігор жахів, розважатися ними можна безкоштовно та онлайн.

Класика жахів

Шанувальників жанру страшилок в будь-якому вигляді було чимало завжди, перші трилери представляли собою дитячі історії і відомі казки, До них можна зарахувати сюжети, пов'язані з Кощієм, який знущався над полоненими або Бабою Ягою, яка полюбляє прикрашати частокіл навколо хатинки черепами ворогів. Сьогодні можна говорити про те, що до класичних жахів, наприклад, про Дракулу, ставляться набагато терпиміше і м'якше, вважаючи їх фантазією. Сучасні шанувальники історій про Медузу Горгону або Синю Бороду не вважають їх чимось жахливим, страшні вони були і викликали жах не одну сотню років тому. До подібного жанру ставилася не тільки література, а й ворожіння та ігровий процес навколо них, чим захоплюються багато молоді дівчата. Колись для цього використовували відвідування лазні та темний час доби, що помітно сприяло випробуванню кошмару і загрози у вигляді страшної небезпеки.

Не мають міфологічну або казкової підґрунтя жахи сучасного часу, тим більше їм не вірять вже так беззастережно, як у давні часи. Яскравим представником сучасного жанру відомого як хоррор став автор нашумілого колись романа Брем Стокер, який прославив на всі наступні часи Дракулу. Твір вважають початком величезного пласту літератури та фільмографії, пов'язаної з вампіром в якості головного персонажа. У порівнянні з сьогоднішніми кровопивцями граф поставав перед читачами витонченим аристократом і не таким вже й жорстоким.

10 найстрашніших ігор

 

Жанр трилерів не забутий і сучасними прихильниками екстремальних видів розваг, не обійшли його стороною творці сучасних «Страшних ігор». Ужастики продовжують розбурхувати кров шанувальників гострих сюжетів і давно вже відійшли від класичних канонів цього жанру. Але як і раніше навколо нього формується не слабка аудиторія, развлекающаяся вигаданими фантастичними страшилками. Зайняти місце основного героя в подібній епопеї дозволяє участь у «Страшних іграх», приймаючи його личину, зовсім не обов'язково діяти також як він. Гравець, звичайно ж, повинен бути розумніший, спритнішим у небезпечних ситуаціях і прагнути до перемоги над злом. Фантастичні задуми авторів комп'ютерних розваг на тему жахів дозволили створити безліч історій з дивовижними персонажами, сьогодні знавці цього жанру склали список 10 комп'ютерних ігор найбільш страшних. Перелік торкнувся історій, що представляють різні часові періоди існування головних героїв фільмів жахів.

Знаменита гра під назвою «Мешканці зла» або «Resident Evil» з'явилася в російському перекладі в 1998 році і посіла останню 10 сходинку в даному переліку. Для перемоги учасник повинен, використовуючи найвитонченіші способи вижити, незважаючи на спроби завадити з боку суперників. 9 місце відвели «Сайленд Хілл» 2001 року випуску, історія призначена любителям пригод в психиделическом містечку. Тоді, як в 2002 на восьмій сходинці опинилася гра «Чужий проти Хижака» дозволяє випробувати себе в боротьбі з монстром, як і виступити в ролі цього чудовиська.

сьому Позицію відвели «Щось», створеної за мотивами популярного фільму, тут відтворено відчуття страху, коли дізнаються, що не фантастична тварина, а один виявився ворогом. Під номером 6 класичний ужастик, який прославився як «Дум» з відомих серійних угруповань. У центральній частині представленого хіт-параду знаходиться «Фір» з сюжетом про будні американського спеціального підрозділу та розслідуванні ними таємничих явищ, що відносяться до паранормальних.

 

Четвертою грою став «Ктулху», з жорстокими персонажами якого були вже знайомі шанувальники інтернету, у грі «Правила Троянд» доведеться боротися з милими і зворушливими діточками, зла від яких більше ніж від величезних тварин, їм віддано 3 місце. «Clive Barker's Jericho» опинилася на другому місці і пропонує гравцям діяти в умовах міста в Африці. Пальму першості в рейтингу «Страшних ігор» завоював варіант «Мертвого космосу», де головний герой Айзек повинен подолати всі жахливі небезпеки і вижити, тут монстром виявився колегою по екіпажу.

Для всіх бажаючих пережити відчуття жаху пропонується не тільки десятка перерахованих «Страшних ігор», але й інші численні і не менш цікаві варіанти віртуальних історій.

.