Спанч Боб ігри

Дівчатка і хлопчики без розуму від веселого Спанч Боба, який постійно дивує новими історіями. В результаті змагань і всіляких конкурсів, можна визначити переможця, який доведе всім, що Спанч Боб його справжній друг. Помічниками будуть виступати містер Крабс, Сквідвард і Патрік. Глибокий сенс у грі відсутній, але він власне і не так важливий, адже побігати по барвистим вулицями Бікіні Боттом з друзями – це весело і запам'ятовуючий.
Є можливість перенестися в казкове середньовіччя, де лицарі б'ються за владу, демонструючи силу і відвагу. Можна вжитися в роль лицаря і охороняти замок, щоб зненацька не з'явилася на горизонті армія Планктону. Якщо грати разом з другом, то можна поринути у казковий світ на цілий день і постійно знаходитися у піднесеному настрої.
Морські розбійники атакують? Тоді потрібно їх знешкодити і отримати за це нагороду. Можна вирішувати всілякі головоломки і тут же розслабитися і попускати мильні бульбашки. З Губка Боб не засумуєш, він любить перемагати і розважатися одночасно.

.