Маджонг метелики на весь екран


Неймовірно барвиста і захоплююча гра Маджонг Метелики, створена дарувати позитив і відчути справжній релакс душі і тіла. Час, проведений у цій цікавій грі, пройде непомітно, а після закінчення, можна відчути себе по-справжньому відпочив.

З першого погляду важко визначити, головоломка це або пасьянс, але стане ясно одне, що вона здатна надовго захопити. На нашому сайті Маджонг метелика можна грати онлайн безкоштовно на весь екран. Адже саме широкий формат здатний передати всі чарівні фарби і неймовірну графіку гри. Щоб з головою поринути у цей незвичайний світ, необхідно дізнатися його історію.

Східна бувальщина

Маджонг є грою китайського походження. Вперше її використовували саме там. Це була гра кісток, на межі яких були нанесені малюнки. Маджонг дуже шанували і грали в спокійній і невимушеній обстановці. Така забава стала настільки популярна у всіх східних країнах, що про її походження придумали неймовірну кількість історій. Деякі стверджують, що саме Конфуцій був першим її творцем, а от інші заперечують це і висувають своє припущення про те, що нудьгуючі доісторичні рибалки під час риболовлі придумали таку забаву, і постійно грали щоб скоротати час. Але найсміливіші не побоялися заявити, що першим творцем цієї неймовірно захоплюючої іграшки був ніхто інший як сам Ной. Саме він придумав її, в той час як був закритий у ковчезі вчасно Всесвітнього потопу. Але, насправді, вчені мають факти появи Маджонг не раніше півтори сотні років тому. Як би там не було в будь-якому випадку, ця гра по праву вважається найдавнішою серед інших подібних. Вже більш сучасна гра Маджонг Метелики за віком навіть і близько не зрівняється з класичний Маджонг, адже їй всього-то пару років. Але навіть за такий короткий час вона завоювала увагу багатьох професійних геймерів.

Як грати?

Ця гра просто вражає з першої секунди своєю неймовірно барвистою графікою. Тут не зустрінеш класичні кістки з малюнками. Вона набагато оригінальніше і більш естетична. Тільки уяви широкоформатну картинку на весь екран повністю заповнену неймовірної краси крилами метеликів. Все ігрове поле просто засипано крилами всіляких квітів, неймовірних розмірів, приголомшливих форм. Тут можна навіть знайти рідкісну метелика Павлиноглазки Геркулес. Від такого видовища у перші секунди захоплює дух, але чи ти будеш милуватися нереальною красою, чи може все ж візьмешся до проходження гри? Час не чекає, а воно тут головне.

Основне завдання гравця звільнити всі ігрове поле від крилець. Для цього доведеться їх правильно зібрати. Величезним плюсом Маджонг Метеликів є легкість управління. Тут потрібно використовувати тільки мишку. Щоб побачити приголомшливе видовище ожила метелики, доведеться знайти абсолютно однакові крильця, з'єднати їх курсором і тоді вони злетять вгору, затремтять і з'явиться нереальної краси метелик. Поєднувати можна тільки ті крильця, які стоять поряд. Це може бути пряма лінія по горизонталі або вертикалі або під кутом 90 градусів.

Маджонг Метелики не найскладніша гра в серії ігор Маджонг, є набагато складніше. Але це єдина забава, яка здатна вражати красою і неймовірним видовищем. Саме вона підходить для спокійного тихого відпочинку. Щоправда бути уважним і зосередженим все ж доведеться.

.
Схоже на Маджонг метелики на весь екран: