Маджонг зв'язок


Дивний сюрприз для любителів давньої забави Маджонги. Захоплююча гра Маджонг зв'язок перенесе своїх гравців в таємничий і непізнаний світ стародавнього Єгипту, де дозволить зануритися з головою в його історію і містичну атмосферу. В цьому неймовірному світі забуваєш про час і про незавершених справах. Ця гра наситить тебе позитивом і неймовірними враженнями. Почати Маджонг зв'язок доведеться з вибору підходящого для тебе фону. Це може бути пейзаж Єгипту, сліпучі діаманти, неймовірної краси замки, відомі всьому світу єгипетські скульптури та інше.

Всі ігрове поле буде заповнено фішками з малюнками рослин і тварин. Тобі необхідно прибрати їх з поля. Якщо група однакових кісток має вільну ліву або праву сторону, вона зникне, а от інші не зможуть. Тому доведеться звільнити їх боки теж. Як тільки поле буде повністю очищено, відкриється новий рівень.

На нашому унікальному сайті можна знайти всю серію захоплюючих ігор Маджонги, а також пограти в Маджонг зв'язок онлайн абсолютно безкоштовно, при цьому її навіть не доведеться завантажувати на свій ПК. Подаруй собі трошки спокою й умиротворення.

.
Схоже на Маджонг зв'язок: