Маджонг з'єднай звірків грати онлайн


Корисна і дуже цікава гра для діток Маджонг з'єднай тварин, захоплює гравця з першої хвилини. Варто тільки увійти і натиснути старт, як непомітно пройшов вже цілий день. Тому краще все не вирішені справи зробити до початку гри. В цю класну забаву можна грати онлайн абсолютно безкоштовно і гравцеві не доведеться займати дорогоцінний місце на жорсткому диску.

Незважаючи на те, що ця гра розрахована на самих маленьких користувачів, вона однозначно сподобається навіть самому досвідченому геймеру. Ця гра стандартний маджонг, де необхідно видаляти фішки з однаковими картинками-звірятами з ігрового поля. Картинки будуть настільки різноманітні, що часом важко знайти однакових звірків. Звільнене місце заповнюватись новими фігурками не буде, тому можна видаляти однакові фігурки через вільний простір, тільки потрібно знати, що пряма не повинна згинатися в дев'яносто градусів більше двох разів. Однакові ігрові фішки, які розташовані по краю, теж можна видаляти.

Є у головоломці негативний момент. Час на проходження рівня буде обмежене. У наступних рівнях часу буде ще менше, а комбінації осередків будуть ще більше заплутані.

.
Схоже на Маджонг з'єднай звірків грати онлайн: