Маджонг грати онлайн безкоштовно на весь екран

Серед шанувальників комп'ютерних розваг найпопулярнішими визнані головоломки та інтелектуальні ігри. Це ще раз підтверджує, що головним досягненням і своєрідною валютою сучасного часу стає інтелект. Він же у світі високих технологій та інновацій служить основним інструментів. Зовсім необов'язково для демонстрації своїх розумових здібностей цитувати на пам'ять тома російських класиків або вирішувати надскладні рівняння.

Способи тренування розуму

Розвинути свої розумові здібності пропонується з допомогою простого і цікавого способу, в якості якого виступить захоплююча гра «Маджонг». Цей тренажер логічного мислення дозволяє займатися цим безкоштовно і онлайн, що допоможе приймати швидкі і правильні рішення. «Маджонг» використовували колись мудреці Сходу, тренуючи свій розум, що і пропонує сучасна гра. Не так просто буває з першого разу зрозуміти, як пасьянс здатний удосконалити пам'ять деяких учасників. Хорошим прикладом є дитина, який чим більше займається грою, тим ширше пізнає світ навколо себе. Дорослі повинні поступати аналогічно і процес навчання реалізується через розвага, до того ж метою має стати вдосконалення своїх особистих інтелектуальних здібностей, а не освоєння яких-небудь певних навичок. В даний момент є кілька видів Маджонг: класичний, китайський, шанхайський(він же Шанхай або Шанхайська Династія), Маджонг Метелик(з'єднай пари), Маджонг Коннект, Овочі і фрукти, 999, російська маджонг Горили та інші. Всі ці частини по-своєму унікальні і цікаві.

Фахівці, порівнюючи інтелект із звичайної м'язом, починаючи тренування, припускають, що він подібно м'язам спортсмена почне збільшуватися в об'ємі. При розвитку розумових здібностей приведенням в дію логічних ігор не доведеться, гортаючи товсті книги запам'ятовувати інформацію. Таким чином, розвиток інтелекту відбувається безпосередньо в процесі приємних віртуальних занять.

Поява «Маджонг»

Пропонована гра «Маджонг» в стародавні часи зараховувалася в Китаї до азартних, і суть була дещо іншою, учасниками її ставали чотири гравці, які використовували особливі кістки. За деякими асоціаціям тощо розвага сьогодні можна порівняти з картковим покером, це ті ж самі 4 гравці, які грають кожен за себе, порівняти вони і ретельністю обдумування кожного ходу і вибором певної стратегії. Принципово класичний «Маджонг» відрізняється досить складними і важко запам'ятовуються правилами. Він вимагає від гравців великої концентрації уваги при початку ігрового процесу. Впевнені у власних силах гравці, які тримають в голові кожен зроблений хід і можуть прорахувати різні можливі варіанти країн подій. Тільки так можна передбачити кістки знаходяться в руках суперників, що, загалом, характерно для кожної азартної гри. У «Маджонге» немає жодних можливостей для нечистих на руку і звикли шахраювати гравців в основному з-за того, що за вагою кістки непорівнянні з легкими картами, вони виробляють гучний шум і в руках відразу ж стають помітними для всіх.

Віртуальний варіант пасьянсу

 

Категорія комп'ютерних ігор представляє на суд шанувальників віртуальних розваг схожий на класичний варіант загальноприйнятого «Маджонг». Подібна розвага не зовсім коректно називати пасьянсом, порівнювати комп'ютерний з оригінальною версією можна лише використанням однакового набору маджонговских кісточок. Японські сімейні і китайські розваги у вигляді пасьянсів представлені двома варіантами, об'ємним і плоским. Гравці повинні бути зосереджені і постійно прагнути до подолання суперника, перемогу часом може вирішити раптово прийшла в голову одного з гравців думка, яка підкаже майже геніальний вихід із ситуації.

.