Контр Страйк грати онлайн безкоштовно

Ні для кого не секрет, що всі хлопчаки великі любителі грати в стрілялки. Особливо, це відноситься до такої популярної гри в цьому жанрі, як Counter Strike. Сьогодні дуже часто навіть ті дорослі, чиє дитинство вже давно кануло в лету, у вільний час дуже навіть не проти відпочити і розслабитися, сидячи за комп'ютером, і вбиваючи кілька супротивників.

Швидше за все, ви погодитеся, що в такій відмінній грі, приємніше було б справлятися із завданнями, якби тут лунав знайомий російська мова, а не повністю зрозумілий іноземний. Враховуючи ваші побажання, команда висококваліфікованих професіоналів дуже довго працювала над тим, щоб випустити у світ нову версію Counter Strike – російськомовну CS 1.6. Вона не обладнана жодними додатковими наворотами. Для її створення в якості основи використовувалася оригінальна версія гри.

Особливості жанру

Основною її особливістю можна назвати повну відсутність рекламного контенту. Як тільки ви вбиваєте в пошук назву нової версії, то вам видають тільки найкращі і безпечні сервери, які пройшли ретельні перевірки. Якщо вам особливо сподобався якийсь сервер з даної грою, ви можете додати його в обране, щоб легше було його шукати в наступні рази.
Тільки подумайте, скільки ігор з високоякісною графікою і захоплюючим, цікавим сюжетом, вже віджили своє? Адже за весь цей час інтерес до CS 1.6 у його фанатів ні крапельки не пропав, а може навіть і навпаки, з часом став лише сильнішим.
Причиною популярності серії ігор CS, які знаходяться в даному розділі, є їх унікальність. Їх оригінальність полягає в тому, що вони побудовані на засадах командної гри. Якщо ти без команди, то тобі не виграти. Саме тому, збори своїх однодумців, для досягнення єдиної мети, і перетворило Котр Страйк у стільки захоплюючу і цікаву гру для багатьох. Адже погодьтеся, що боротися зі своїми друзями в одній команді проти противника, набагато цікавіше, ніж боротися з ними, або взагалі поодинці.
До перемоги в серії ці ігри, вас приведе тільки наявність міцного командного духу і повну єдність з кожним з її учасників. Тільки розуміючи думки своїх партнерів по команді, ви можете подолати будь-якого ворога. Якщо у вас є бажання просто постріляти, то ця гра вам підійде, так як відноситься до жанру стрілялок, але в повній мірі усіма її принадами ви не насолоджуйтеся.

Чому Контр Страйк так популярний

Як тільки ви станете учасником цих ігор, вас ні скільки не здивує той факт, що проводяться світові чемпіонати з першості в Контр Страйк. Якщо ще деякий час тому в Мережі було дуже складно грати через маленькій швидкості з'єднання, так і коштував він не дешево, з-за чого багатьом доводилося відвідувати інтернет-клуби, то сьогодні у вас є всі можливості для того, щоб зібратися зі своїми товаришами і блискуче зіграти проти команди супротивників.
Звичайно ж, якщо ви ще жодного разу не випробовували свої сили в Контр Страйк, і тільки починаєте опановувати принципи участі в ній, то вам краще спочатку влаштувати собі тренування. Для цього в грі виставите себе в якості супротивника комп'ютер. Кількість учасників в Контр Страйк, які будуть складатися в команді комп'ютера, ви можете вибирати самі. За рахунок такого режиму, вам надається можливість вивчити більш детально карту, доглянути місця для засідки і навчитися якомога швидше купувати зброю.
Після хороших тренувань, ви можете заходити на будь-який з наявних серверів і пробувати себе в сутичках з реальними суперниками зі всього світу. Також, ви зможете знайти партнерів по команді, разом з якими ви зможете постійно вигравати. Не варто забувати, що ігри CS вимагають наявність командного духу, бо тільки в такому випадку ви зможете добре потренувати свої навички і виграти противника.

.