Ігри Звірополіс грати онлайн безкоштовно

Місто звірів

Де, по-твоєму, повинні жити звірі? У зоопарку? У заповіднику? В їх природному середовищі існування? У героїв нового діснеївського мультфільму є свій власний місто, який населений самими різними представниками фауни – від крихітних мишенят до величезних африканських слонів. Всі вони мирно уживаються один з одним, незважаючи на минулі розбіжності. Місто Зверополис розділений на декілька районів, що відповідають природному ореолу існування тих чи інших тварин. Мавпи і антилопи найкомфортніше почуваються в джунглях, в той час як білих ведмедів і тюленів потрібен арктичний холод. У кожному районі свої види будинків, транспорту і навіть дорожніх знаків, які повністю відповідають потребам мешканців. Тут все передбачено і враховано! Здавалося б, збулася мрія всіх тварин світу, і вікової ворожнечі, яка йшла між різними видами в дикій природі, прийшов кінець. Але раптом з'ясовується, що не все в Зверополисе так гладко...

Інтрига попереду!

У центрі подій опиняється маленька, але жвава зайчиха Джуді Хоппс, яка нещодавно влаштувалася на роботу у міську поліцію. Джуді горить бажанням показати себе і з ентузіазмом береться за будь-яку справу. В напарники їй дали хитрого лиса Ніка Уайльда. Зустрів він Джуді до підстави Зверополиса, він би з задоволенням перегриз її ніжну шийку. Але тепер вони змушені працювати разом в немислимому тандемі, від якого залежить доля всього міста. Удвох їм належить затримати небезпечних злочинців, що замишляють державний переворот і загрожують безпеці інших жителів.

 

 

Все починається, коли Зверополис охоплює хвиля загадкових інцидентів нападу хижаків на травоїдних, які не траплялися вже багато років. Розслідування заводить нашу парочку в таємну лабораторію, де різні види хижих тварин, що мешкають у місті, тримають в заручниках, проводячи над ними якісь експерименти. Підслухавши розмову співробітників, Джуді і Нік дізнаються, що в цьому замішані серйозні люди – точніше, звірі – аж до самого мера. У якийсь момент Джуді навіть починає здаватися, що Нік з ними заодно. Клубок подій і підозр все більше заплутується, і зрозуміти, хто правий, а хто винен, стає абсолютно неможливо. Атмосфера взаємної недовіри між напарниками розжарюється до межі. Допомогти їм може тільки щасливий випадок. І, звичайно ж, їм не доводиться довго чекати!

Несподіваний поворот

По чистій випадковості Джуді і Нік дізнаються, що напади агресії у хижаків викликані дією сироватки, що видобувається з особливого квітки. Виробництвом небезпечної речовини займається та сама лабораторія, яку вони виявили до початку розслідування, а отриманий препарат тестують на піддослідних, щоб вивести найбільш кровожерливу формулу, яка розбудила б у хижаків їх первісні інстинкти. Зловмисники вже майже досягли своєї мети, і скоро хімічній обробці піддадуться всі жителі Зверополиса. Місто на межі хаосу, травоїдні б'ють тривогу, деякі з них вже поспіхом збирають валізи і знімаються з місця. Хто ж стоїть за цим хитромудрим планом? Несподівано для всіх главою підступної афери виявляється мила на вигляд овечка Місіс Бельведер з офісу мера, яку друзі до останнього моменту ні в чому не підозрювали і весь цей час тримали в курсі своїх знахідок! Ось це поворот! Як би їм не довелося розплачуватися за свою недалекоглядність!

 

 

Зрозумівши, що вона викрита, Місіс Бельведер вирішує позбавитися від настирливих поліцейських, які занадто багато знають і тим самим ставлять під загрозу всю її ретельно продуману операцію. Вона кидає їх в глибоку яму, попередньо вистріливши у Ніка шприцом, повним сильнодіючого сироватки. Через хвилину препарат почне діяти, і тоді Нік розірве Джуді на шматки! І тоді все буде скінчено, і ніхто не дізнається про підлих плани, які замишляє праве копито мера! Щоб остаточно замести сліди, тихушница-овечка викликає пресу, смакуючи скандал на перших сторінках звіриного вісника. Але їй невтямки, що наші герої вже все передбачили! Вони заздалегідь замінили сироватку в шприці на нешкідливу речовину, щоб вивести Місіс Бельведер на чисту воду. І в критичний момент замість того, щоб кинутися на Джуді, Нік об'єднався з нею проти злодійки і розповів усе як було. Тепер її розкритий обман і весь Зверополис дізнався, що в овечій шкурі переховувався справжнісінький вовк! Завдяки Джуді і Ніку місто знову може спати спокійно, а їх приклад ще раз довів усім, що дружба можлива навіть між природними ворогами. Зовсім скоро ти зможеш побачити все це на екранах кінотеатрів і на моніторі свого комп'ютера!

Купи квиток в Зверополис!

На нашому сайті тебе чекають кращі ігри з серії Зверополис, які дозволять тобі стати повноправним учасником пригод, які розгортаються в цьому казковому місці. Ти зможеш відправитися в погоню за бандитами разом з Джуді і Ніком і внести свій внесок у розкриття справжніх злочинів! Захоплююча можливість відчути себе в шкурі бравого поліцейського – в прямому і переносному сенсі – якому по зубах (і знову каламбур) будь-яку справу! Але це не означає, що крім переслідувань і розслідувань тут більше нічим зайнятися. Сюжет мультфільму надає широкий простір для всіляких квестов і головоломок, які змусять тебе як слід поворушити мізками. А для дівчаток у нас на сайті доступний величезний вибір одевалок і розмальовок, які дозволяють повною мірою розкрити свої дизайнерські здібності! Адже навіть поліцейським час від часу необхідна зміна іміджу, а жителям Зверополиса не чуже прагнення добре виглядати, незважаючи на те, що одяг їм взагалі-то не годиться. Незалежно від того, який жанр тобі більше до вподоби – ризикові стрілялки, запаморочливі гонки або мирні одягалки – ми обов'язково допоможемо тобі знайти гру, за якої ти проведеш не один вечір! Стань новим героєм Зверополиса і подбай про те, щоб в місті панували мир і взаєморозуміння!

 

 

 

.