Ігри знайди відмінності грати онлайн

Як можна перевірити свою уважність? Звичайно, можна спробувати зіграти в гру на пам'ять, адже перевертаються картки теж вимагають уважності. Тільки такі ігри все ж більше для розвитку короткої пам'яті. Які ще є варіанти? Найдоступніший і простий — це ігри «Знайди відмінності». Перед вашими очима з'являються дві дуже схожих один на одного картинки, на яких треба знайти певну кількість відмінних елементів. В легких головоломках такого типу предмети можна знайти відразу: вони різного кольору, на одній картинці може просто не бути який-небудь речі або стоять в іншому місці. Але чим складніше завдання, тим більше дрібних відмінностей: різний розмір, відсутня тільки яка-небудь маленька частина великого предмета або лінія розташована трохи осторонь.

зібраних нами іграх ви зможете підібрати для себе відповідний рівень головоломки, починаючи з простих і легких, поступово переходите все більш складних і заплутаних рівнів. Де-то ваша уважність розкриє детективну загадку, а де-то допоможе зібрати винахіднику нову машину часу.

 

Зупиніться на хвилинку і озирніться по сторонах. Згадайте, як давно ви не помічали красу крил пролітає повз повз метелика або незвичайні форми пливуть у небі хмар, посмішки людей або гармонію навколишнього світу. А адже саме в таких деталях і криється краса всього світу! Відпочиньте від проблем, відкрийте широко очі і придивіться. За дослідженнями вчених 10 хвилин спостереження за навколишніми предметами замінюють кілька годин медитацій, адже в цей час, коли ви вбирає в себе навколишній вас в деталях і дрібницях, у вас просто немає часу думати тільки про проблеми.

Увага на деталі

Часом не завжди є можливість відволіктися від проблем, позбутися стресів, повністю занурившись в якусь комп'ютерну гру типу блукання по заплутаних лабіринтах. А відпочинок потрібен, та й якісь питання хочеться розкласти по поличках і визначити ступінь їх важливості. Для таких моментів ідеально підійдуть ігри — пошуковики, коли вся увага прикута двома майже однаковими малюнками. Але це на перший погляд перед вами два ідентичних зображення. Уважно придивіться до деталей, щоб досягти результату. І ось ви вже помічаєте, як картинки оживають, допомагають вам знайти між собою різницю.

Чому саме дрібні деталі? Така вправа допомагає зосередитися на певній цілі, розпалює бажання досягти її і отримати результат. Потренувавшись у легенях головоломках, ви також зможете такий метод ретельного розглядання деталей і пошуку потрібних дрібниць застосувати і в своєму житті. Завдяки уважності, можна побачити вихід навіть з здавалася раніше жахливої ситуації, адже тепер ви зумієте побачити серед безлічі великих проблем дрібні зачіпки — підказки і покажчики на вирішення питань.

.