Ігри Захист Королівства грати онлайн безкоштовно

Ігри Kingdom Rush відомі багатьом гравцям завдяки своєму чудовому геймплею, сюжетом, графіку і іншими перевагами. Це легендарна гра, яка доступна вам в режимі онлайн, ставить перед вами завдання захищатися вежами. Це означає, що на шляху своїх ворогів потрібно буде будувати укріплення, щоб вони не дісталися до вашого замку. Так як противників буде дуже багато, то і веж повинно бути не менше. Розробником вдалося реалізувати задумане якості графіки в іграх, і за рахунок цього анімація виглядає досить приємно.

Захисти свою батьківщину!

По ходу ігрового процесу ви зможете користуватися багатьма поліпшеннями і додатковими можливостями, за рахунок яких можна буде битися з ворогами, використовуючи свою ефективну тактику оборони. Ви маєте право самі вибирати, які з поліпшень вам необхідні, а в яких ви абсолютно не потребуєте. В залежності від зробленого вами вибору, тактика бою буде міняти кардинально. Але, якщо ви будете грамотно керувати діями свого війська, то обов'язково зможете здолати супротивника.

Розташування перших вишок буде саме там, де це спочатку продумано грою. Але всі інші будови ви можете зводити в тих місцях, де забажаєте. Треба продумувати їх будівництво так, щоб лінія оборони завела ворожі війська в уразливе становище. На перших рівнях гри зможете користуватися великою кількістю підказок і описів правильно будівництва довбешок. Щоб детальніше дивитися на події в грі і зробити її для себе більш видовищною, можете включити гри Kingdom Rush на весь екран у нас на сайті.

При створенні гри розробники дотримувалися всіх найкращих традицій цього жанру. Багато технічні параметри в грі виконані на досить високому рівні. Ви опинитеся в неіснуючому королівстві, на землі якого нападають небезпечні та страшні монстри. Спершу ці чудовиська будуть стояти на кордоні, але рівень за рівнем вони поступово наближатимуться до вашого замку. Уважно проаналізуйте карту, перш ніж починати будівництво оборонних довбешок. Спершу варто визначити найбільш уразливі місця супротивника, і саме там зводити вежі. Серед таких місць можна відзначити вузькі стежки в лісі, адже тоді всього з декількох довбешок воїни зможуть стримати натиск армії монстрів, і до того ж без суттєвих втрат.

Будувати кожну оборонну вежу теж потрібно у відповідності з якоюсь тактикою. Тільки так ваші війська ближньої атаки зможуть протистояти суперникам, а далекобійний загін буде атакувати не ризикуючи тим, що буде лобової натиск ворога. На першому рівні обов'язково дотримуйтесь підказок, адже тільки вони допоможуть вам з самого початку детально розібратися в принципі проходження гри. Битви на наступних рівнях будуть проходити вже без підказок, але іноді будуть з'являтися повідомлення про те, що на поле виходять нові супротивники.

В іграх Kingdom Rush вам вже точно нудьгувати не доведеться, адже вони багаторівневі. У кожному рівні складність буде збільшуватися поступово, так що перехід на більш важкі битви буде плавним. Вежі, які будуються для захисту королівства, тут можуть бути різного виду. На початкових рівнях ви зможете зводити всього 4 типи веж. Це маги, мечники, катапульти і лучники. Як тільки будете переходити на новий рівень, стануть доступними нові будови і особливості, якими ваша армія зможе користуватися під час бою, щоб перемогти противника. У грі є вежі, які ви можете робити краще на кілька рівнів. За рахунок цього поліпшення їх радіус атаки збільшиться у багато разів, вони будуть більш міцними і швидкість перезарядки стане істотно вище.

Можливості королівства

Ще одна особливість ігор Кінгдом Раш — можливість користуватися поліпшеннями між рівнями. Їх ви можете знайти в ігровому магазині, який розробники зробили доступним для гравців відразу ж, як вони проходять рівень. Тут ви будете розплачуватися своїми заробленими очками під час бою, щоб купити нові таланти для своїх бійців і поліпшити їх характеристики. Коли відбуваються битви на більш високих рівнях, ваші солдати зможуть користуватися магією. В основному, всі заклинання в грі руйнівні, так що достатньо один раз під час бою скористатися ними, і велика частина армії монстрів буде знищена. Звичайно ж, можливість знищувати ворогів величезними хвилями може сильно зацікавити гравців, і вони почнуть часто користуватися магією. Але, будьте обережні, адже будь-які ваші додаткові можливості потрібно використовувати грамотно і в міру, інакше може скластися ситуація, в якій ваше військо залишиться без захисним.

Безумовно, в іграх Кінгдом Раш практично постійно потрібно мислити стратегічно. Ви повинні аналізувати сили противника, і зводити стільки фортець, щоб вони міцно тримали оборону під час їхнього нападу на ваше королівство. Однак, є в грі моменти, які не вимагають особливих зусиль вашій пам'яті. Йдеться про управління, адже тут воно полягає у використанні однієї тільки мишки, і вам не потрібно буде запам'ятовувати багато клавіш на клавіатурі, кожна з яких відповідає за різні дії. Так набагато простіше, погодьтеся. Всі підказки, які будуть з'являтися на самому початку, будуть представлені у вигляді різних картинок з докладні описом необхідних дій. Радимо вам швидко ознайомитися з ними для впевнених дій під час бою. Захисні голови можна зводити в спеціально відведених зонах, які позначені на карті. Щоб ваші бійці як можна швидше здолали ворогів, вам потрібно гарненько подумати, як грамотно узгодити позиції та дії солдатів далекого й близького бою. Можуть скластися занадто важкі ситуації під час битв. Коли будете відчувати, що не справляєтеся, можна викликати додатковий загін солдатів, але за них потрібно буде розплачуватися очками.

Ігри Кінгдом Раш популярним як серед дорослих, так і серед дітей. Вони дозволять вам не тільки відпочити, але і розвивати свою логіку і швидкість мислення.

.