Ігри з Поу грати онлайн безкоштовно

Як приємно, коли поруч є хтось, про кого можна піклуватися, хто буде любити безмежно, завжди готовий скласти компанію і подарувати у відповідь шматочок щастя. Але от біда, сучасний ритм життя, особливо у великому місті, не дозволяє заводити вдома жива істота, залежне від вас. Тому таким успіхом і користуються ігри про маленького інопланетянина. Невже ви ще не знайомі з цим смішним істотою? Тоді знайомтесь: перед вами іноземець, який випадково опинився на нашій планеті і бажаючий знайти якомога більше друзів і знайомих. Він готовий подарувати вам свою любов і шукає собі новий будинок, де його будуть любити, пестити і плекати, доглядати за ним і грати в різні ігри. У цьому ігровому розділі у вас з'явиться відмінний вихованець або його подруга, вони складуть вам компанію і розвеселять вас!

Живий один на екрані

Людина — істота соціальне, тому йому дуже складно довгий час знаходиться в самоті, а шалений ритм сучасного міста не дає можливості багатьом завести улюбленця, який би дарував любов і зустрічав вас у порога. У 90-ті роки минулого століття на ринку з'явилася цікава заміна домашнім тваринам — пластикове яйце, усередині якого жив маленький інопланетянин, який бажає ближче познайомитися в людьми. Після вилуплення за ним потрібен догляд: годувати і поїти, прибирати і грати, купати і укладати спати — все це було потрібно, щоб милий гість з іншої планети навчився жити поруч з вами.

 

Сьогодні те пластикове яйце «тамагочі» стало раритетом, але не варто засмучуватися. На заміну маленької електронної іграшці прийшли ігри на смартфонах і на комп'ютері і, звичайно ж, розробники не могли не згадати про цих інопланетян. Але залишити його незмінним вже було не можна. Тому За знайшов нову форму тіла, з'явився колір і нові потреби, він навчився спілкуватися і по-різному реагувати на ваші дії.

Він буде жити!

Зараз інопланетянин з пластикового яйця переселився до нас на сайт і готовий знову радувати всіх бажаючих в новій обстановці і новими іграми. У нього з'явилася подруга, змінилася обстановка в місці, де він живе, інопланетянин познайомився нашим світом і пробує себе в різних іпостасях. І все це на ваших очах і за вашою участю.

Але є і одна відмінність, тепер від довгої розлуки з вами може захворіти, покриття брудом і смертельно втомитися, але ніколи не помре. Він, як вірний Хатіко, готовий чекати вашого повернення до самого кінця.

.