Ігри холодне серце грати онлайн безкоштовно

Всім прихильницям діснеївського мультика про прекрасній принцесі Анні та її вірного друга Кристофе, світ онлайн-ігор зробив величезний подарунок і створив неймовірні ігри-пригоди з чудовими мультяшними героями. Це унікальна можливість зануритися в світ казки і пройти всі ті нелегкі випробування, які доведеться пройти Ганні з її другом. Неймовірна добірка ігор здатна приємно здивувати всіх фанатів казки Холодне серце. Величезна кількість пригод, в яких зустрічається багато перешкод, небезпек, велика кількість всіляких завдань. Але перш ніж почати свою подорож в цю загадкову країну, необхідно бути до цього готовою, довідатися якомога більше про її героїв і про неймовірний сюжет.

Неймовірна історія

В одному красивому королівстві Эренделл, де правив король з королевою, росли дві милі дівчинки Анна і Ельза. Життя у них була прекрасна. Але неймовірне багатство королівства не давало спокою всім злодіям, які в кожному своєму сні бачив себе господарем цих скарбів.

 

Зовсім несподівано трапляється біда, король і королева гинуть в морській подорожі. Тепер необхідно милим дівчатам займатися всіма справами королівства, адже досвіду у них зовсім мало для таких справ. По праву на трон сідає старша дочка Еліза. Мало того, що у неї немає досвіду, та ще, як виявилося, вона наказує сніговою стихією. А молодша Ганна в цей час закохується в іноземця, якого ще зовсім погано знає.
Бідна Еліза намагається напоумити закохану сестру і це стає причиною першої в їх житті сварки. У ході цього скандалу усім у замку стає відомо про холодному чаклунстві Елізи і тому її просять залишити трон, але не бажаючи цього робити дівчина в пориві злості зачаровує весь замок і він занурюється в довгий зимовий сон.
Лише Ганні вдається врятуватися і вчасно втекти із замку. Трохи подумавши вона вирішує врятувати свою улюблену сестру і весь замок. Ось тут і починаються її пригоди, в яких вона знайомиться з майбутнім другом Кристоффом, його оленем Свеном і веселим сніговиком Олафом. Їм багато чого довелося пройти і перетерпіти, але любов сестри перемагає і в зачарований замок повертається довгоочікувана весна. А Еліза отримує ключ, який допоможе їй керувати своєю холодною силою.

Непередбачувані казкові персонажі

 

У кожній казці завжди є дві групи персонажів: позитивні і негативні.
Безперечно, що до позитивної відноситься велика частина персонажів неймовірно захоплюючої історії «Холодне серце». Це дві люблячі сестрички Ельза і Ганна, з часом закоханий у Ганну Крістоф і самий добродушний в світі сніговик Олаф, який в кінці казки отримує в подарунок сніжне хмарка і розтанувши відправляється з хмаринкою подорожувати по всьому світу.
А ось головним і, мабуть, єдиним лиходієм казки, є колишній коханий Анни — Ханс. Як виявилося, він зовсім не любив її, а просто хотів, одружившись роздобути все багатство королівства Эренделл. Але в ході казки, всі його злодіяння виходять назовні.
Саме тобі тепер належить викрити лиходія, і зупинити всі його зловісні наміри в світі онлайн ігор Холодне серце!

.