Гри хокей грати онлайн

«Боягуз не грає в хокей!» — співається в одній з найвідоміших пісень. Але чому вибрано саме хокей? Ця гра полягає в передачі шайби м'яча ключками між гравцями двох команд. Багато представляють його тільки на льоду, де гравці одягнені в спеціальне обмундирування, пересуваються по полю на ковзанах, захищають свої ворота і нападають на ворота суперників. Шайба під час гри безліч разів при ударі ключкою набирає швидкість, порівнянну з надзвуковою, гострота лез на ковзанах розрізає не тільки верхній шар льоду, захисний шолом, захисний костюм вагою в десятки кілограм — так, така гра не для слабких духом!

Проявіть і ви твердість характеру, хоробрість і силу духу в іграх розділу «Хокей»! Розробіть власну стратегію нападу і тактику ведення шайби хокеїстами, змусьте фанатів скандувати «Шайбу! Шайбу!», вигравайте змагання і знову доведіть, що хокей — це не просто покатушки на льоду!

Ключка, снаряд і ворота.

 

В історії хокею траплялося чимало казусів, відбувалося безліч інтригуючих подій і досі залишаються загадки. Якщо звернутися до витоків створення гри, вже там ми можемо помітити безліч спірних фактів: традиційно вважають, що гра народилася в Канаді, хоча на полотнах голландських художників більш раннього століття можна помітити людей, на льоду ганяють м'яч ключкою. Канада — північна країна з довгими зимами і коротким влітку, тому споконвічно в ній основні розваги пов'язані з зимою, снігом і льодом. В кінці 18 століття саме в Канаді європейську гру на траві переробили під суворі умови країни, а через століття в Монреалі проводять перший хокейний матч.

Спочатку шайбу робили з дерева, через кілька років почали застосовувати гуму для виготовлення снаряда. Екіпірування для захисту запозичили з бейсболу, доопрацювавши під умови їзди на льоду. Подальший розвиток в повноцінний вид спорту відбувається стрімко, спочатку за нагороди та кубки борються любителі, а потім вже з'являються і професійні гравці, які присвятили своє життя тільки хокею.

«Гол!»? Ні, «Шайба!!!»

Для багатьох хокей більш видовищним і обганяє по азартності навіть футбол. Лід не прощає помилок, в руках хокеїстів зброю у вигляді ключки, а гострі леза ковзанів, розрізаючих поверхню льоду, надаються швидкості пересування. Обмундирування хокеїста захищає його від більшості травм, а костюм воротаря фактично перетворює людину в «фортеця». І все-таки хокей залишається дуже небезпечним видом спорту, незважаючи на додатковий захист для спортсменів.

Але бій на льоду починається не з виходу команд, ще до цього тренера проводять мозковий штурм, виробляють для гравців тактику і під час кожної перерви стратегія нападу і захисту доопрацьовується в залежності від суперників.

Ризикніть і ви, влаштуйте хокейний матч, схопитеся в жаркій битві на льоду або керуйте з боку тренера грою команди в іграх розділу «Хокей».

.