Ігри Хеппі вілс грати онлайн безкоштовно Happy Wh

Багато в житті трапляється щасливих речей? Для кого-то талісманом стає одяг або взуття, для іншої людини — це маленький предмет або заповітна фраза, але уявіть, що ми нещодавно виявили ще один предмет, що приносить удачу і щастя — колеса! Звичайні колеса зі спицями, які можна побачити на велосипеді і колясці. І пропонуємо вам перевірити, наскільки для вас вдалими виявляться вони.

У цьому розділі зібрані ігри «Хеппі Вілс» з різноманітними героями: звичайною домогосподаркою, ветераном на інвалідному візку або з татом з дитиною на велосипеді. А щоб повною мірою відчути успіх, вам потрібно допомогти головним героям дістатися з одного місця в інше по вулицях і провулках, уважно озираючись по сторонах: в їх світі реальність жорстока і небезпечна, то стіни кілки вискакують, то яма замаскована під травою, з неба падає всякий важкий сміття. Дивіться уважно на дорогу і навколо себе і покваптеся дістатися до безпечного місця!

Талісмани на удачу

Як визначити, що зараз ти щасливий, а в наступний момент засмучений? Станом душі, посмішці і виникають навколо тебе обставинами. Коли вирішуєш завдання успішно, ідеш до поставленої мети або рятуєшся від небезпеки, на обличчі з'являється посмішка радості і гордості за свої можливості. І дуже часто при вдалому збігу обставин людина починає надавати деяким предметам, які були з ним в момент абсолютної радості і успіху, містичний зміст, називаючи Happy Wheels «талісманами» і «щасливими».

 

Природно, що володіють таким впливом на уми людей речі рано чи пізно повинні були б засвітитися в те, без чого ми вже не смыслим своєї реальності: в комп'ютерних іграх. Десь талісмани удачі постійно присутні поруч з героєм, де пропадають і знаходяться, але ми вирішили піти далі! В наших руках опинилися флеш — ігри, де щасливий предмет грає головну після персонажа роль — забезпечує йому можливість вижити в жорстокій і кривавій реальності. Саме цими дивовижними іграми ми й ділимося з вами.

Ефемерне щастя

Існує поняття, що щастя завжди нетривке і ефемерне, його можна зловити і утримати. Але в дивовижних іграх «Щасливі колеса» ви повною мірою відчуєте вплив удачі і зародження щастя, коли увернетесь від небезпечного снаряда або уникнете прихованої пастки! Але не завжди все залежить тільки від щасливого предмета. Щоб врятувати героя і допомогти йому дістатися до вказаної точки від вас буде потрібно максимум пильності та швидкості прийняття рішень. По дорозі виконуйте спеціальні завдання, за вдалий результат яких ви отримаєте додаткові бонуси і ключ від наступного рівня гри. Та не обійтися тут без можливості переглянути відеозапис проходження вами рівнів — з боку швидше побачите помилки і зрозумієте недоліки.

Так само деколи бувають жорстокі моменти, коли страждає ваш персонаж, тому побережіть дитячу психіку і спочатку пройдіть гри самі!

.