Гри володар кілець онлайн грати

Перлиною жанру фентезі називають книгу Джона Толкієна «Володар кілець», викладений в ній сюжет може розважити читача і змусити задуматися над тим, що відбувається. І книга і фільм захоплює шанувальників жанру незвичайними пригодами легендарних хоббітів, мага, гномів, ельфів і людей. Персонажі ці за задумом автора протистоять Володареві злого, з своїми добрими спонуканнями полюбилися читачам і глядачам.

По-новому зустрічаються з героями Толкієна любителі комп'ютерної гри «Володар кілець» в режимі онлайн, де вони пізнають суть середземноморського світу, безпосередньо беручи участь у пропонованих епічних події. Творці гри дарують відвідування дивовижного по багатьом позиціям світу, де з'являються цікаві ожилі легенди, тільки від віртуозності гравця, його швидкості і навичок буде залежати фінал захоплюючого розваги.

Зміст оповідання Толкієна

Став знаменитим письменником, Джон Толкієн не здогадувався про майбутню славу, просто складав казкові історії для своїх дітей. Основою своїх добрих казок письменник зробив популярні старовинні саги, в яких дуже яскраво демонструється одвічна тема споконвічної боротьби зла з добром. Комп'ютерна гра «Володар кілець», як і книга, проходить на тлі розповіді про події, пов'язаних з поверненням сильного впливу і таємничого кільця. Протистоїть цьому злий чарівник Саруман і його прихильники, мешканці Мордора, де зосереджені орки, які готові разом зі своїм ватажком перемогти і знищити живуть в миролюбному королівстві ельфів, гномів і інших маленьких істот хоббітів.

Роман, відтворений у фільмах і комп'ютерних іграх, ще раз нагадує про головні людські цінності дружби, яка завжди перемагає, навіть якщо в боротьбу вступає такий маленький і на перший погляд слабенький Фродо. Його сила в сміливості і вірності друзів: могутнього Боромира і відважного Арагона, веселого оптиміста Гімлі і інтелігентного ельфа-лучника по імені Легос, компанія відчайдушних і вірних товаришів готова вирушити в дорогу разом із Фродо.

Як перемогти хобітам в грі?

Нерідко перемога невеликого народу дістається великими зусиллями і нестатками, про це розповідає Толкієн у своїй книзі. Нелегко буде добитися перемоги над сильним і могутнім супротивником і в комп'ютерній грі «Володар кілець», встояти відважним друзям допоможе згуртованість і справедливість мети. На шляху добра завжди багато перешкод і ворогів, лише відчайдушні сміливці, правильно розраховують свої сили і оцінюють суперників, здолають зло. Шлях повний небезпек від містечка Шира до існування злого Володаря треба пройти хобітам разом з друзями, не обійтися при цьому без зустрічі з ентами і суворою битви за Гондор. Учасникам увлекательнейшей гри, які подорожують разом з хобітам, належить подолати чимало труднощів у мандрах по чарівному і не завжди доброму світу.

Гра «Володар кілець» захоплює учасників знайомством з новими персонажами, серед яких зустрічаються і налаштовані вороже. Гравцям належить оцінити відміну добрих вчинків і здійснюються під впливом ненависті або зла. Кмітливість і швидка реакція дозволить хобітам і гравцям перемогти і, закінчивши ці пригоди, відправитися назустріч іншому.

.