Ігри винкс онлайн грати, винкс для дівчаток безкош

Хто не знайомий з такими смішними та винахідливими подружками з клубу Вінкс? На основі цього популярного мультсеріалу створені дивовижні ігри Винкс. Сюжет починається з випадкової зустрічі феї Стелли і звичайної дівчини Блум. Двох героїнь чекає захоплююча подорож в полноное магії і чарівництва вимірювання Магикс, де вони створюють клуб Винкс за участю інших дівчат-фей – Текна, Флора і Муза.

Подружок очікують серйозні випробування, а також запекла боротьба зі злими силами – магами і відьмами. Крім того, дівчата знаходять свою любов, перевіряють міцність дружби, знаходять дотепний вихід з здавалися безвихідними ситуацій. Завдяки яскравій фантазії італійського режисера Іджініо Страффі, було створено безліч захоплюючих серій.

Дівчатка, які живуть у різних куточках планети, є затятими прихильницями чарівниць Вінкс. Виробники випускають відповідну одяг та аксесуари. Наш сайт пропонує зануритися в світ Магикс за допомогою онлайн ігри. Тут ви знайдете як старі, так і нові версії. Тепер ти можеш відчути себе справжньою феєю, повноправним членом клубу. Грай, застосовуй силу магії. Тебе чекають довгі години незабутніх пригод і, звичайно, перемог. Відірватися неможливо!

.