Ігри Вибух Плазми з чітами грати онлайн безкоштовн

Екшен Вибух плазми пропонує всім бажаючим не просто поборотися один на один з численним супротивником, а спробувати виграти і врятувати людство. На нашому сайті ви можете знайти ці чудові ігри, які обов'язково підкорять вас своїм захоплюючим сюжетом, і не менш високого рівня фізикою.

Вороги чатують нас на кожному кроці. У них в руках найпотужніша зброя, і з його допомогою вони планують розправитися з вами як можна швидше. Але вони недооцінюють вашого персонажа, адже він — морський піхотинець, який піде на все, що завгодно, лише б врятувати своїх рідних людей і всіх інших, що живуть на планеті. Якщо ви любитель таких жанрів, як бродилки і стрілялки, то ця а є вдалим прикладом, коли саме з них розробникам вдалося створити якісний і цікавий продукт.

Не дозволяйте вибухнути плазмі!

Ігри про вибух плазми — першокласні шутери, в яких вам доведеться багато думати і прораховувати свої наступні кроки, щоб виграти. Врятувати всю цивілізацію — справа не легка, тому ви навіть перед початком гри повинні чітко уявляти, що вам належить зробити. Це дуже небезпечна і складна місія навіть для морського піхотинця з величезним військовим досвідом. Як би сюжетна лінія у гри не розвивалася, вам важливо засвоїти одну істину: потрібно довести ворогові, що ви більш витривалий, сильний і розумний, ніж він, у будь-якій ситуації. Ні в якому разі не допускайте без контрольного застосування плазми. Для порятунку людства доведеться докласти титанічних зусиль, адже якщо навіть один потужний вибух плазми станеться, то планети Земля просто більше не буде у всесвіті.

Ваш персонаж повинен буде не просто висадитися на невідомій йому планеті, а ще й упоратися з тим секретним завданням, яке йому доручено. Паралельно потрібно буде постійно розвивати свого персонажа, збільшувати його потужність і покращувати ті навички, якими він вже володіє. Він повинен навчитися швидко орієнтуватися навіть на невідомій йому місцевості.

Принципи управління і тактичні хитрощі у грі

Як тільки ви высадитесь на планеті, які потрібно відшукати для себе зброю й відразу ж починати атакувати ворога. Щоб перейти на новий рівень, вам потрібно зробити тільки одне — вбити ворога. Ваш герой повинен якомога частіше переміщатися, щоб на нього не потрапляли противники. Для цього, користуйтеся стрілками на клавіатурі або ж клавішами WASD. Щоб почати обстріл, натисніть на ліву кнопку миші. Вибрати відповідне зброю вам допоможуть кнопки з цифрами. У багатьох ситуаціях, які складаються під час проходження рівня, краще не поспішати рухатися вперед. На час зупиніться, озирніться, і тільки тоді, коли все безпечно і чисто, продовжуйте рухатися вперед. Для оцінки обстановки на локаціях, просто покрутіть мишкою на всі боки, і зможете оглянути їх на екрані.

 

 

Коли будете переходити з одного рівня гри на інший, не забувайте про те, що потрібно буде удосконалювати свого персонажа. Від його характеристик залежить, наскільки влучною, спритним та витривалим він буде під час проходження місій і битви з ворогами. Чим частіше ви будете працювати над його розвитком, тим швидше ви зможете управляти крутим бійцем. До речі, якщо на якомусь рівні ви зробили помилку і помітили це, то можете переграти його. Це дає вам можливість отримати додаткові бали і краще розвинути свого воїна. Якщо выстрелите ворогові точно в голову, він буде знищений миттєво. Також, якщо хочете знищувати супротивників «по-розумному», то ви можете стріляти не саме по них, а в ємності, які наповнені невеликою кількістю плазми. Вона буде вибухати поруч з противником, і завдасть йому шкоди.

Ігри Вибух плазми пропонують вашому персонажу користуватися величезним арсеналом зброї, серед якого є досить багато дуже потужних і сучасних одиниць. З допомогою базук, вогнеметів, автоматів та іншого, ви вже точно зможете дати гідну відсіч супернику. Ваш персонаж буде мати два індикатори: енергія і здоров'я. У тих випадках, коли вони погіршуються, їх теж можна заповнювати за рахунок винищення ворогів або заволодіння різними ворожими ресурсами.

Більшість батьків забороняють своїм дітям грати в стрілялки, так як там зазвичай дуже багато кривавих сцен, які можуть негативно позначитися на психіці дитини. Але в цих іграх в налаштуваннях ви зможете зменшити кількість кривавих сцен під час гри. Суть того, що відбувається на екрані не буде мінятися, а ось сприймати все це дитині буде набагато легше.

По ходу гри ваш персонаж буде знаходити все більше і більше зброї, але разом з цим буде збільшуватися і кількість ворогів в грі. Зброю можна і потрібно вдосконалювати, щоб воно допомагало вам винищувати нових, більш небезпечних суперників. Фізика ігор Взыв плазми просто відмінна. В одній з ігор буде завдання, згідно з яким ваш морський піхотинець повинен буде відшукати таємну лабораторію. Пробратися всередину неї буде не так просто, адже її ретельно охороняють роботи, яких створили інопланетяни. Вам потрібно бути обережними, адже навіть якщо один з роботів вас помітить, то всі інші з них автоматично отримають сигнал і теж будуть знати, що ви поруч. Безумовно, такий нюанс значно ускладнює завдання, але адже так набагато цікавіше грати. В іграх Вибух плазми ви зіткнетеся ще з безліччю цікавих, але складних завдань, які затягнуть вас сюди надовго!

 

.