Гра ведмедик Фредді 2 грати безкоштовно


Дочекалися! Всі хто грав в нову гру Ведмедик Фредді 2 на комп'ютері або телефоні, і впевнені в тому, що вони знають все про проходження першій частині, тепер зможуть насолоджуватися грою на нашому сайті у онлайн з новими рівнями.
Історія гри розповість вам про маловідому піцерії Freddy Fazbear, якою управляє Ведмедик Фредді і допомагають йому його помічники Друзі. У своєму місті ця піцерія стала популярною з-за того що там працюють роботи, які запрограмовані розважати і обслуговувати клієнтів закладу.
Спочатку робота йшла успішно, все більше людей почали приходити в піцерію, навіть з сусідніх міст, адже ніхто не бачив ще такого щоб роботи обслуговували людей. Але якщо б все так йшло добре завжди! У грі трапляється біда, роботи виходять з ладу і роблять що їм заманеться! Бос закладу не зважився ремонтувати їх, і просто спостерігав за їхньою роботою через камери спостереження, і кожен раз коли щось траплялося він тут же підбігав до них і відводив. Ваше завдання зробити так, щоб роботи знову стали добре працювати, адже Бос не зможе сам їх ремонтувати.

.
Схоже на Гра ведмедик Фредді 2 грати безкоштовно: