Гра Світ ФНАФ грати онлайн


Якими б жахливими нам не здавалися фільми жахів, ми знову і знову їх дивимося, знову і знову відчуваємо свої нерви на міцність. Ну а якщо з якихось причин фільми жахів вже не наганяють на вас страху, можете відкрити для себе новий світ кошмарів – ігровий. Назва гри Світ ФНАФ буде найбільш зрозумілий шанувальникам ігор жанру survivalhorror, але не впадайте у відчай, якщо такого роду ігри для вас абсолютна новина, ми з великим задоволенням ознайомимо вас з мультиплатформному аркадою Five Nightsat freddy's. Вийшла ще в 2014 році вона зуміла підкорити світ за лічені дні і до цих пір продовжує радувати своїх фанатів, але вже в браузерном вигляді.

У грі ФНАФ вам належить грати за охоронця на ім'я Майк, в обов'язки якого входить нагляд за порядком в залі піцерії вночі. В саму першу зміну Майк дізнався, що це не просто центр, що вночі тут відбувається щось дивне і йому дуже скоро доведеться довідатися, про що йде мова.

Одразу ж після закриття у приміщенні залишаються тільки охоронець Майк і моторошні аніматроніки, це дитячі іграшки Фредді, Чіка, Бонні і Фоксі, які оживають ночами. Не будьте наївні і не думайте, що це безневинні іграшки, це небезпечні і дуже хитрі істоти, які так і норовлять дістати головного персонажа. Ваше завдання – допомогти наляканому охоронцеві пережити чергову ніч. Але як же це зробити?

Тут у вас не буде можливості втекти або сховатися в затишному місці. У вашому розпорядженні буде тільки пульт, за допомогою якого ви зможете блокувати вхідні двері і управляти включенням світла. Будь дуже уважним і швидким, стеж за пересуваннями аниматроников і закривай їм проходи. Але є невеличке «але» — енергії дуже мало, використовуй її з розумом. Як тільки електрика вичерпається, вас чекає страшна зустріч з Фредді, а це означає – смерть.

.
Схоже на Гра Світ ФНАФ грати онлайн: