Ігри ведмедик Фредді грати онлайн безкоштовно

Приголомшлива мультяшна гра Файв найтс ет фредді не встигла вийти на екрани, як відразу ж завоювала величезну публіку геймерів, завдяки жанру індії і неймовірному режиму виживання. Захоплює гравців ще те, що всі дії відбуваються в класній піцерії. Саме там герой гри П'ять ночей з Фредді буде в ролі охоронця. Йому доведеться битися з жахливими аниматрониками.
Що зробило гру такою популярною?
Саме унікальний жанр приніс неймовірну кількість позитивних відгуків з боку критиків. Незважаючи на те, що графіка тут трохи спрощена, але почуття постійного страху присутній протягом всієї гри і дозволяє тримати гравця в постійному тонусі. А це, погодьтеся, багато чого коштує.
Завдяки неймовірній популярності розробники гри створили продовження: П'ять ночей з Фредді 2 і нова 5 ночей з Фредді 3.

Головне завдання гри

Так як наш хоробрий герой Майк Шмідт, влаштовується на роботу в піцерію до Фредді, йому доведеться нелегко. Адже як-то вночі йому прийшло голосове повідомлення від попередника, що аниматорики закладу вночі оживають і живуть своїм життям. Вдень цим істотам ходити не можна, так як вони боятися відомого «укусу 87». Відома інформація, що після цього укусу один з дітей, які відвідують піцерію, втратив частину мозку. Але також відомо, що його вкусив сам Фредді. Тому у повідомленні до Майку згадується, що якщо хтось з аниматориков побачить хоча б однієї людини, то тут же його схоплять. Цього не можна допустити, так як там людина просто помре з-за величезної кількості дротів, залозок і дротів. Тому головне завдання гравця в грі Ведмедик Фредді 3 зробити так, щоб нічне чергування Майка Шмідта не закінчився його смертю.

Основні правила гри

Дії ігри будуть проходити з 12 до 6 годин ранку. За цей час необхідно намагатися не потрапляти аниматорикам на очі. Але вся проблема в тому, що наш герой не може ходити, все що йому доступно, це закривати і відкривати двері в приміщенні, включати світло і стежити за ворогами через камеру. Найважливішим у цій грі є те, що доведеться постійно стежити за лічильником енергії. Якщо трапиться так, що енергія закінчиться, включиться резервне живлення і буде чути звук колискової. Саме це спровокує появу Фредді. Після того, як вимикається і резервне живлення, Фредді вб'є Майка.

 

Здавалося б, такий страшний сюжет гри може налякати геймерів, але як виявилося саме це і привернуло загальну увагу. Навіть достатньо простий жанр, графіка можуть сприяти наростанню почуття страху, якщо все добре продумано. Винахідливість дизайну і всі тонкощі гри просто приводять у жах. Атмосфера унікальна тим, що страх приходить від наближення загрози, а не так як більшість ігор хоррор, де загроза відразу з'являється. Якщо Вам не вистачає гострих відчуттів, світ Файф найтс ет Фредді чекає!

.