Ігри Три в ряд без реєстрації бесплатн

Бувають моменти, коли не хочеться сідати за гру, де постійно тримає в напрузі якийсь захоплюючий і непередбачуваний сюжет. Іноді є бажання в обідню перерву на роботі пограти в щось просте і легке. До категорії таких ігор відносяться ті, що доступні нам в режимі онлайн. Наш сайт надає вам таку можливість, завдяки якій вам не потрібно буде нічого завантажувати і витрачати час на реєстрацію. До того ж, з розряду легких ігор ми пропонуємо вам категорію «Три в ряд», де, як ви вже могли зрозуміти, вам потрібно виставити три однакові фігури, а то й більше, в одну лінію. Тоді вони зникають, а ви отримуєте очки на свій ігровий рахунок. Це одна з найулюбленіших ігор домогосподарок, бізнесменів, і дітей. Їх асортимент досить великий, майже кожна гра представлена на різну тематику. Ось такий ось простий, але в теж час захоплюючий ігровий процес, дає можливість автоматично обдумувати всі свої проблеми, навіть у ті моменти, коли ви досягаєте складних рівнів в грі.

Найбільш популярна комп'ютерна гра

Всі ми люди, і всім нам властиво втомлюватися. Велику роль у цьому відіграє постійна навантаження на мозок і вимоги від навколишнього світу практично постійно демонструвати свій інтелект. Всі чекають від нас прояви спостережливості, винахідливості та кмітливості. Проте, мало хто замислюється про те, що нашому мозку теж потрібен відпочинок. Ми лише відчуваємо це, і в той момент, коли міли вже закінчується, ми лягаємо відпочивати, дивлячись телевізор, читаючи книги, журнали, або граючи в прості ігри. Саме прості ігри, які не змушують користувача робити нічого більше, крім як виконувати прості рухи мишкою, теж є своєрідною варіацією відпочинку. У випадку з такими іграми, потрібно лише активувати свою дрібну моторику. Коли ви дуже втомилися, за такою грою можна просидіти навіть кілька годин. В підтвердження цьому ви можете подивитися рейтинг сучасних ігор і побачите там, що різновид «три в ряд» займає лідируючі позиції. Ігри три в ряд є найулюбленішими серед офісних працівників, які можуть у свій часовий обідня перерва присвятити час цієї чудової гри. До речі, у вас є можливість грати в ці ігри не тільки сидячи за комп'ютером, але і завантажуючи їх на свої мобільні пристрої.

 

 

Гри «Три в ряд» — це дуже прості і веселий головоломки, в яких вам потрібно скласти в одну лінію від трьох однакових елементів. Чим більше цих елементів, тим більше очок ви отримаєте, коли вони будуть згоряти. У кожній грі з цієї категорії, елементи представлені в різному вигляді. В якійсь грі це можуть бути різнокольорові кульки, в іншій — дорогоцінні камені, в третій — овочі і фрукти і так далі. Є й тематичні гри «три в ряд», де вам потрібно ставити в лінію древні сакральні символи та інші штучки предків.

Як грати

Як тільки користувач запускає гру, перед нею відкривається простір, який повністю заповнено тематичними фішками. У кожної з них є своя, окрема комірка квадратної форми. Гравець може міняти поруч стоять фішки місцями, але тільки так, щоб у підсумку елементи з однаковими зображеннями утворювали горизонтальні і вертикальні лінії. Можна включити гру, де фішки виглядають як шестикутні стільники. В таких іграх ви можете робити ще і діагональні ланцюжки. Лінії потрібно створювати з метою отримання максимально великої кількості очок, коли вони зникають. Після згоряння ліній з однакових елементів, після них недовго залишаються місця, тому що туди відразу ж падають нові елементи у випадковому порядку. Ігрове поле ніколи не має порожніх місць.

 

 

Найчастіше, в кожній грі «Три в ряд» потрібно переслідувати конкретну мету. Наприклад, крім фішечок на поле ви можете зібрати древній артефакт. На ігровому полі розкидані його елементи, і знайти їх ви зможете тільки тоді, коли пройдете черговий рівень. Такі частинки артефактів не є частиною ланцюжків, але їх обов'язково потрібно опускати в низ екрану. Щоб це стало можливим, зникаючі ланцюжка вибудовуйте під нижніми лініями. Коли вони доходять до нижнього ряду, то автоматично з'єднуються поступово в один артефакт. Ви будете проходити цей рівень до того моменту, поки всі шматочки не складуть цілий артефакт. Для того щоб пройти гру «Три в ряд» повністю, потрібно буде зібрати всю колекцію стародавніх артефактів. Прототипами для стародавніх речей стали реальні пам'ятки культури Античної Греції, Єгипту та інших держав. Крім артефактів вам може бути запропоновано збирати чарівні аксесуари, одяг, прикраси якийсь принцеси та інше.

Головоломки «Три в ряд» — унікальне розвага

Різновидів головоломок «три в ряд», як ми вже писали раніше, дуже багато. Серед них можна побачити особливі, які виділяються якимось кольором, або прикрашені пластинками з дорогоцінних металів. Ці комірки в підсумку стають частинкою цілісної ланцюжка, і відразу ж після цього вони перестають виділятися на тлі інших елементів. Основна задача користувачів — зробити все можливе, щоб позбутися від виділених елементів. В більшості випадків, ця різновид головоломок має обмеження за часом. Вам потрібно встигнути за обмежений проміжок встигнути набрати потрібну кількість бонусів, для того щоб їх вистачило на перехід до наступного рівня.

Крім основних характеристик, ігри онлайн мають дуже багато додаткових фішок, які грають роль своєрідних підказок. З їх допомогою вам набагато легше вдасться пройти випробування з вирішенням цих логічних задачок. У ролі помічника може виступати мітла, яка вимітає з ігрового поля деякі зайві комірки, або лопата, яка за вашої наводкою може прибрати непотрібну фішку. У загальному і цілому, гри «три в ряд» — це цілий світ захоплюючих головоломок, кожна з яких вразить вас своєю унікальністю. Якщо ви знайдете час для того, щоб випробувати цей ігровий жанр, заходьте на наш сайт і запускайте гри з цієї категорії абсолютно безкоштовно.

 

.