Ігри Трагедія Білок грати безкоштовно

Багато тварини настільки моторні і відважні, що ви напевно здивуєтеся якщо побачите, на що вони здатні насправді. Взагалі світ фауни один з найдивовижніших. У ньому є тварини, про існування яких ви навіть не підозрюєте. Деякі з них відрізняються незвичайним забарвленням, деякі будовою свого тіла. А от головні герої гри Тратегія білок відрізняються тим, що вони неймовірно відважні, як для таких маленьких пухнастих створінь. У нас на сайті ми не могли не створити розділ з іграми, який присвячується тільки цим милим героям. Ви зі своїми друзями зможете відмінно повеселитися, виконуючи різні логічні завдання з маленькими пухнастиками.

Всі флешки Трагедія Білок працюють за допомогою Adobe Flash та ActionScript. У вашому розпорядженні буде один із цих героїв, який повинен чітко і безстрашно рухатися до своєї головної мети. Йому потрібно подолати всі перешкоди, які знаходяться між ним і заповітним горіхом. Свою здобич білченя повинен заховати в своєму дуплі, адже, крім нього, є багато охочих запастися таким ласощами. Не переживайте, в грі ваша білочка не буде одна, її буде оточувати ще дуже багато білок, і кожній з них керує справжній користувач. Це може навіть виявитися ваш друг, адже ігри Трагедія Білок багатокористувацькі.

 

 

Допомагати всім білків в грі буде шаман. Це не людина, а все той же пухнастий звір, ось тільки повноваження в нього особливі, так як він володіє магічними заклинаннями. Щоб допомагати всім бігунам справлятися з перешкодами, шаман може створювати корисні предмети. Чим більше білок отримають допомоги від нього, тим більше очок йому буде нараховано в кінці рівня. Це ще далеко не всі правила і особливості ігор від студії Rockstone. Розробники дуже постаралися, коли працювали над створенням ігор Трагедія білок, і у них вийшов чудовий результат.

Головні герої

Всі головні персонажі тут виглядають майже однаково. Основна маса героїв — біжать білки. Однією з них ви будете керувати, і вона доступна для всіх користувачів. Завдання вашого бельчонка полягає тільки в тому, щоб зібрати якомога більше горіхів і віднести все це в свою схованку. Як всім нам відомо з уроків біології зоології, схованку у білок знаходиться в дуплі, яке вони ретельно вибирають собі. Свою білку ви можете переодягати в різні костюмчики, які будуть надавати їй якихось здібностей. Крім одягу, можна підбирати різні аксесуари, носіння яких також не залишиться безслідним для вашого персонажа.

до Речі, білочкою вам доведеться керувати не простий. Адже вона володіє власною магією. Звичайно, вона не така сильна як, наприклад, у білки-шамана, але все ж дозволяє впоратися з деякими труднощами під час проходження карт. Не варто захоплюватися постійним використанням магії, адже її запаси мають властивість закінчуватися, і вам доведеться поповнювати за ману, яка стоїть у грі грошей. Якщо ваша білка пройшла уроки у шамана, то вона має право користуватися магією навіть у тому випадку, якщо досягла ще не дуже високого рівня.

 

 

Не менш важливу роль у грі грає шаман. Коли білки будуть наввипередки гнатися за горіхами, на їх шляху буде дуже багато перешкод, і далеко не всі зможуть самостійно з ними впоратися. Саме шамани мають право допомагати а таких ситуаціях, і за свою допомогу вони отримують винагороду в кінці кожного рівня. Але, це ще не все, що може робити шаман. За бажанням, такий персонаж може освоювати різні професії. Спочатку білки такого класу є багато навичок, які вона може вдосконалювати і потім використовувати за призначенням. Коли захочете, щоб ваша проста білочка зайняла пост білки-шамана — просто натисніть на кнопку «перетворитися в шамана». Ясна річ, що така посада в іграх Трагедія білок не дається просто так. Потрібно буде внести грошову суму у вигляді 300 горіхів, або ж замінити її однією золотою монетою. Не варто навіть намагатися стати шаманом, якщо ваша білка ще не досягла восьмого рівня. До речі, якщо ви не встигнете зробити всі маніпуляції, щоб перетворити в шамана, то ним стане той персонаж, який швидше за всіх запрацює атестат шамана. Якщо і таких білок в грі не знайдеться, то місце чарівника займе білка на найвищому рівні.

Рівні і локації

Перед тим як почати гру, ви зможете вибрати собі локацію, яку б вам хотілося пройти. Кожна з них виглядає абсолютно по-різному не тільки з-за зовнішніх ознак, але і тому, що ступінь складності на рівні повністю відрізняється від тих, що були раніше. Тим, хто раніше ніколи не грав у Трагедію білок, рекомендуємо почати з самої першої ігрової локації — Сонячної долини. Ніяких особливо важко прохідних перепон тут немає, так що ви досить швидко зможете пройти її. В іграх є смертельні об'єкти, і на цій локації їх поки не буде. Тут можна грати в одному з двох режимів на вибір. Якщо віддаєте перевагу класичний, то потрібно буде просто відшукати горіх і принести його в схованку. А ось «божевільний» режим створений для тих, хто не шукає легких шляхів. Тут вам потрібно буде виконати ту ж задачу, але паралельно подолати набагато більше труднощів.

Після Сонячної долини ви можете перейти в локацію Драговини. Тут вже досить складно пройти рівень з першого разу, так як є багато різних зон з болотами, смолами і водоростями, які просто затягують білок і не дають їм пройти далі в грі. Якщо уже потрапили на цю локацію, то всіма силами намагайтеся обходити такі місця. Тут ви можете грати тільки в класичному режимі, так як навіть в ньому забрати горіх буде досить важко.

Якщо ви не хочете проходити занадто складні карти, то і прості не доставляють вам ніякого задоволення, то включіть режим Випробування. Тут вам вже точно буде вдосталь різних перешкод і небезпечних зон і загадкових предметів. Ігрові карти цього режиму відрізняються дуже великими розмірами, так що проходження їх займе чимало часу. Ось таке життя у білок в іграх Трагедія білок. Якщо хочете взяти в ній участь і допомогти пухнастим героям, тоді швидше вмикайте одну з них!

 

 

.