Ігри Террария грати онлайн, Terraria безкоштовно

Террария – 2D-гра захоплююча гра жанру пісочниця, багато в чому нагадує, але не ідентична Майнкрафту. Почавши свій шлях з Windows, вона поступово з'явилася на смартфонах Android і iOS, а також стала доступна на приставках PlayStation і Xbox.

В основі Террарии лежить механізм випадкового створення світів, які можуть бути налаштовані під потреби ока. Ти можеш змінювати карту місцевості, діючих персонажів і т.д. Зміна дня і ночі додає сеттингу реалістичності. Далі все просто – грамотний крафтінг допоможе тобі облаштувати своє існування з допомогою здобутих тобою ресурсів. Ти зможеш не тільки будувати різні конструкції, але і рити підземні тунелі. А особливо важливо те, що Террария підтримує режим мультиплеера, дозволяючи тобі грати з твоїми друзями.

Корисні рекомендації

Для гри в Террарию тобі потрібно досконально вивчити навколишній світ, здобути якомога більше ресурсів і використовувати їх для розвитку інфраструктури міста. Спочатку у тебе буде три інструменти: кірка, з допомогою якої ти зможеш добувати руду, сокира для рубання дерева і меч, який стане в нагоді тобі для самозахисту.

 

 

Не забувай заглядати до печер, у глибинах яких можна знайти величезну кількість корисних копалин. Деякі з них сконцентровані тільки в певних ділянках карти, куди тобі ще треба дістатися. А вже якщо знайдеш скриня – вважай, що тобі пощастило. Розкривши таку знахідку, ти знайдеш корисні речі, які допоможуть тобі в грі. Є лише одне але – як правило, охороняє скарби небезпечний ворог. Але не дарма ж тобі дали меч!

У грі безліч рецептів, які дозволяють тобі створювати різноманітні предмети і нові матеріали для крафтінга предметів більш складного рівня. Наприклад, для освітлення потрібні факели, які робляться на верстаті. А руду можна переплавити в злитки металу з допомогою правильної печі. Але для цього тобі знадобляться певні інгредієнти, а значить, пора знову висуватися на пошуки!

Трохи екшна

Крім крафтінга, в Террарии тобі прийдеться не раз відстоювати своє життя. Карта кишить монстрами, норовящими тобою поласувати. Найбільш поширені зомбі і слизна, але в кожній локації переважають свої види чудовиськ, які виникають у певний час (наприклад, вночі), або в залежності від певних подій. З'ясувавши ці закономірності, ти навчишся уникати бою, коли це тобі не вигідно, і навпаки, провокувати його, коли хочеш розім'ятися.

 

 

Боси і НИПы

Крім рядових монстрів, тобі зустрінеться чимало босів, перемога над якими поповнить твій інвентар рідкісними артефактами. А коли чутка про це пройде по всій Террарии, в твоїй місто почнуть стікатися НИПы. Подбай про те, щоб у кожного з них було місце для проживання, і вони залишаться тут надовго.

НИПы дуже корисні в грі. Наприклад, у торговця можна придбати найрізноманітніші речі, а у медсестри підлікуватися після кровопролитного бою. Послуги Ніпів коштують грошей, запас яких зростає у міру проходження гри. Звіряйся з картою – вона завжди підкаже, де роздобути ще дзвінких монет.

Режим хардкору

Останні версії Террарии дозволяють викликати особливо кровожерливого боса під ім'ям Стіна Плоті. Перемога над ним дасть тобі доступ до режиму Хардмод. У цьому режимі тебе очікують більш складні завдання й більш сильні супротивники. Але все це компенсується величезною різноманітністю відмінних бонусів. Ти зможеш створювати нові речі, про які в звичайному режимі і мріяти не доводиться. А убивши боса, ти знайдеш ще більш корисні трофеї. На карті з'явиться світлий біом з новими видами ворогів і артефактів.

На нашому сайті у гру Террария можна грати онлайн, просто завантаживши додаток у себе в браузері. Безліч версій цієї гри, доступні в даному розділі, не дадуть нудьгувати жодному фанату пісочниць! Швидше вирушай в цей барвистий віртуальний світ і з'ясуй, що він в собі таїть!

.