Ігри Татусеві дочки грати онлайн безкоштовно

В самому звичайному панельному будинку, у звичайнісінькій квартирі живе дуже навіть незвичайна сім'я: тато, дочка, донька, ще донька, дочка і ще донечка. Не заплуталися? Звичайно, про це родині багато знають, адже саме про них зняли ситком за замовленням СТС під назвою «Татусеві дочки». У кожній серії показувались різні життєві ситуації, в які потрапляли дівчата та їх недолугий трохи тато і з яких вони завжди виходили з честю і щасливі.

Дівчатка в цій собі дуже різні: Маша — красуня і модниця, Даша — любителька епатажу і представник суб-культур, Женя — активна дівчинка, без розуму від спорту, Галина Сергіївна — вундеркінд їх сім'ї, розумна не по своїм рокам і маленька Поліна — «Пуговка», як і всі маленькі діти, любить побешкетувати небагато, але завжди намагається порадувати старших сестер і улюбленого тата.

Під стати дівчаткам з серіалу і гри в нашій добірці: розумні і розвиваючі, веселі і пустотливі, активні і швидкі. Ви тільки замислитесь над вирішенням головоломки разом з Галиною Сергіївною, як Женя і Гудзичок покличуть вас прокотитися на дошці або в захоплюючу пригоду, варто тільки затриматися, як Маша попросити виявитися їй допомогу і попрацювати трохи стилістом. А тут і Даша настигне, щоб зібрати всіх і піти в кіно. Так що готуйтеся, варто лише натиснути старт, як подзвонить будильник і дівчатка прокинуться!

«Багатодітний тато»…

Російський ситком «Татусеві дочки» з'явився на екранах телевізорів в 2007 році і відразу швидко став набирати популярність. Всього в серіалі відзнято 19 сезонів, останні зйомки були в 2014 році. У цій історії про многодетном татові-одиночці кожен може знайти для себе щось своє: у сім'ї п'ять дівчаток, що відрізняються один від одного дуже сильно за своїми захопленнями і улюбленим заняттям. Найстарша дівчина Маша любить розважатися, їй дуже подобається бути в центрі уваги і в неї відразу кілька шанувальників. Друга донька Даша виявляє всі риси важкого підлітка: її захоплення — суворе й похмуре готство, вона обожнює тікати по ночах і зі своїми друзями влаштовувати нічні ритуали. Середня дівчинка Женя — цей шибеник, обожнює активні спортивні ігри, знає все про футбол і їй зовсім не до нудних уроків. Галина Сергіївна — це четверта донька в сім'ї Васнецових, вундеркінд, ерудована і начитана, хоча в побуті деколи потрапляє у безглузді ситуації. І наймолодша дівчинка Поліна, яку всі називають «Пуговка» — маленьке чортеня, обожнює свою сім'ю і часом здійснює невеликі витівки, бажаючи порадувати старших сестричок і улюбленого тата.

В початкових сезонах кожна серія являла собою окремі оповідання про ситуаціях, які виникають в сім'ї Васнецових, але після несподіваного повернення мами з далекої Канади в сериалестала простежується сюжетна лінія, що надала особливого колориту ситкому.

Життя на екрані і вихід за його межі

Отримавши безліч нагород і ставши дуже популярним, серіал «татусеві дочки» рушив за межі звичайного екрану: стали з'являтися сувеніри з зображеннями дівчаток, заголовна пісня піднялася на верхні рядки хіт-парадів, а ігри за участю «дівчаток» придбали велику популярність.

Першою на ринку з'явилася казуальна гра з однойменною назвою, в якій пропонувалося спробувати себе на знімальному майданчику в ролі однієї з дівчаток. Поступово стали з'являтися флешевих гри, де можна було спробувати себе в ролі спортсмена або стиліста, вирішити головоломки або зайнятися творчістю. Саме з найцікавіших ігор цієї серії ми і збирали свою колекцію.

.