Ігри тачки грати онлайн безкоштовно

Неймовірна історія Тачок в сучасному світі відома всім і кожному. Особливо тим, хто не уявляє свого життя без швидкості, звуку кричущих шин, запах мокрого асфальту, бензину і масла. Тільки при думці про можливість взяти участь в гонці століття, у венах закипає кров, і рівень адреналіну піднімається до межі. Але що ж робити, якщо немає можливості взяти участь в гонці такого рівня? Світ онлайн–ігор зробив неймовірний подарунок всім любителям цікавих пригод на чотирьох колесах. Приголомшливі гри тачки запрошують спробувати свої здібності в онлайн-гонці століття. Разом з мультяшним професіоналом Блискавка Маквин вам належить зустрітися з найсильнішими суперниками. Але, незважаючи на це, ваше основне завдання, пройти всі немислимі випробування і здобути перемогу, у що б то не стало. А натішившись неймовірною перемогою і трошки подустав, можна розслабитися, розгадуючи загадки і головоломки.

 

Сюжет ігор Тачки

Всі події гри взяті з оригінального мультфільму тачки, де головний герой Блискавка Маквин. Він народився і живе в світі, де є автомобілі, які вміють говорити, сміятися, плакати, ну і в принципі все те, що роблять люди. Сюжет мультфільму, а відповідно і ігри Тачки, дуже цікавий і захоплюючий. Наш милий, амбітний герой Блискавка, взяв участь у неймовірній гонці з справжніми ветеранами. Результат цього нелегкого заїзду був непередбачуваний – нічия. Але щоб все ж остаточно вирішити, хто ж увійде в історію перегонів, як найкращий гонщик, був призначений повторний заїзд. Вирішено було його провести на Лос-Анджелеському міжнародному швидкісному шосе. Щоб скоріше дістатися туди, Маквин вмовляє свого кращого друга Маку поїхати з ним. Шлях лежав далекий і тому, щоб дістатися вчасно, їм довелося їхати всю ніч. У той час як Маквин спав, великим Маку довелося битися з нічними стритрейсерами. Але, на жаль, в цій гонці Мак перевертається в кювет. На превеликий щастя Блискавка встиг вчасно вискочити з кузова Маку. Після всього пригоди, друзі загубилися і щоб знайти Маку, наш герой відправляється в глухий місто Радіатор Спрінгс. Вийшло так, що Маквин зумисне зруйнував дорогу в цьому місті, і тепер йому доведеться все полагодити до того, як розпочнеться головна гонка в його житті.

Що ж потрібно знати про Тачках?

Безумовно, щоб зрозуміти всю суть гри необхідно обов'язково знати її історію. Головний герой неймовірних пригод Блискавка Маквін, був названий на честь аніматора судії Пискар Гленна Макквіна. Саме тому, що ці два герої дуже схожі один на одного. Вони обидва амбітні, разюче працездатні і ніколи не зупинялися на півдорозі. Майстерня фарбування Рамоне, реальне приміщення Ю-Дроп Іпн в Техасі. Всі місця, в яких відбуваються події гри, взяті з всесвітньо відомої траси 66 в Америці.

Ігри з відомим Блискавка Маквин

Так як наш герой Маквин, є кумиром багатьох гонщиків, було створено велику кількість ігор з його участю. На нашому безліч головоломок, загадок, рисовалок і, звичайно ж, неймовірних гонок, де головним героєм є легендарний Блискавка Маквин.

.