Ігри Супер корова грати онлайн безкоштовно

В долині, де завжди літо і гріє сонце, стоять звичайні ферми, на яких живуть різні тварини: свині й кози, кури і корови. І ось в цій мирній долині з'являється професор Дуріарті, проводить небезпечні експерименти над різними тваринами. У підсумку серед тварин і з'являється герой, який готовий зробити все для порятунку жителів долини від небезпечного і злого професора. І ім'я цього героя — Супер-Корова! Чорна пов'язка на очі, червона ганчірочка майорить як короткий плащ за її плечима — героїня готова до наступу і порятунку тих, хто їй довірився.

Пригоди Супер-Корови захоплюючі і небезпечні, вона володіє декількома супер-здібностями (який же це герой, якщо у нього не буде яких-небудь здібностей) і вміло рятує звірів з пасток Дуріарті. Станьте учасником пригод героїні, допоможіть звільнити захоплених тварин і виженете Дуріарті з Сонячної долини. Стилі ігор різні: де ви зможете відпочити в польоті над озером, а де-то вам буде потрібно вся уважність для розгадування головоломок, є і такі ігри, де необхідно проявити чудеса спритності і швидкість реакції. Допомагайте Супер-Корови і її друзям, освоюйте разом з нею нові горизонти і отримуйте задоволення!

«Навіть корова може літати»

Між горами, в таємничому місці знаходиться Сонячна долина, що стала притулком для людей і їхніх домашніх тварин. Клімат і погода в тій долині комфортні: довге літо, безліч рослин, коротка і м'яка зима. Ось в таких умовах і виросла звичайна корова з вовною молочного кольору і плямами кольору молочного шоколаду. Люди б так і не дізналися про цю маленьку і загублену в горах долину, якщо б одного разу там не з'явився дивний чоловік, який назвався професором Дуріарті. Облаштувавшись на краю долини, він вів самітницьке життя і ніхто не підозрював, що зникнення тварин і з'явилися натомість їх монстри справа його рук, а точніше результат його досліджень і експериментів!

І коли стали пропадати друзі тієї самої корівки, вона згадала слова мами: «Ми не прості жителі долини, ми її захисники і одного разу ти дізнаєшся, як її захистити!» Ось так ця скромна корівка стала захисницею долини під ім'ям Супер-Корова, адже вона зрозуміла, що може допомогти друзям і у неї з'явилися навіть супер — здібності: вона навчилася швидко бігати і високо стрибати, добре битися і навіть літати!

Щоб дістатися до злобного і підступного професора, нашій героїні доведеться подолати чимало перешкод: пастки і лабіринти, гори і глибокі озера, битви з поплічниками професора і визволення друзів з таємних підвалів.

Головний герой

Супер — Корова — це головна героїня безлічі ігор, що поєднують в собі головоломні задачки і швидкий біг, подолання перешкод і польоти над землею і водою. Цікаво, що для цієї героїні потрібно живлення, щоб підтримувати себе у формі, а сили завжди були на максимумі. Але чим вона харчується? Супер-Кефір — це ідеальний спосіб відновити сили, а фрукти і ягоди підтримають Супер — Корову вітамінами і корисними речовинами.

Так що не забувайте озиратися по сторонах і збирати смачні і корисні продукти, щоб сили Супер-Корови були завжди на висоті!

.