Ігри Subway Surfers грати онлайн безкоштовно

Ланцюжок ігор Сабвей Серф є захоплюючим непередбачуваним пригодою, сюжет якого переходить з однієї гри до іншої. Завдяки новій темі, яка була введена в ці ігри, всім геймерам відкрилася унікальна можливість помандрувати по всьому світу і ознайомиться з відомими містами і їх визначними пам'ятками. Щоб тримати гравця в тонусі, розробники щомісяця поповнюють гри Сабвей Серф неймовірними новими можливостями. На нашому сайті можна абсолютно безкоштовно завантажити на Ваш комп'ютер або планшет, який підтримує андроїд всі версії гри і насолоджуватися неймовірними пригодами разом з супер позитивними героями гри.

Екстремальна гонитва

Професійні розробники гри зробили просто неймовірну роботу. Завдяки унікальному розуму, сюжет гри продуманий до дрібниць і тримає гравця в постійній напрузі до кінця подорожі. А це, погодьтеся, не в кожній грі можливо.
На перший погляд сюжет абсолютно простий, але якщо вникнути в гру з головою, то ідея просто приголомшлива. Головний герой Джейк, потайки забравшись в один з вагонів поїзда, змалював його повністю графіті. Не встигнувши закінчити свій шедевр, сміливий Серфер був помічений інспектором. Як тільки герой помітив інспектора, який прямував в його бік, почав тікати. Ось тут-то і починається супер екстремальна захоплююча погоня. Ваша основна задача, бігати хлопчиком по потягах і спробувати протриматися як можна довше, тікаючи від настирливого інспектора з собакою. На шляху буде безліч перешкод у вигляді зустрічних поїздів, різних конструкцій. Якщо Джейк не впорається з супер швидкістю і вріжеться у щось, то тут же буде спійманий і відповідно гра на цьому закінчиться. Якщо під час сутички герой був на серфінгу, то він може витратити свої ключі і продовжити свою пригоду.

Супер можливості гри

Щоб відчути всі переваги гри, необхідно під час погоні постійно збирати золоті монетки, які можна обміняти на бонуси: магніт — дозволяє притягувати всі монетки, Супер-кросівки або реактивний ранець, піднімають Джейка в повітря і дозволяє зібрати всі монетки, загадкова коробка, в якій можна знайти цікаві і досить корисні предмети. Щоб зустріти покращений варіант загадкової коробки, необхідно, щоб бігає хлопчик щодня виконувати завдання гри. Бонус Хверборд потрібен для того, щоб продовжувати гру після зіткнень з перешкодами.
У той час, коли хлопчик бігає, крім збору монет, він також повинен виконувати обов'язкові завдання. На кожній місії передбачено три завдання. Якщо виконати 30 місій, то в наступній з'являться золоті скриньки. Для того щоб з'являлися нові завдання, необхідно підключитися до Інтернету.

Основні герої гри

У грі збір монет є дуже важливим пунктом, так як з їх допомогою у вас з'явиться можливість купувати новий персонажів. На початковому рівні буду доступні декілька героїв, але проходячи місії і збираючи необхідну кількість монет, з'являться нові персонажі з унікальними можливостями. Для того щоб гра ставала ще більш захоплюючою, головним персонажам доведеться купувати супер костюми.

Заходьте в світ ігор Сабвей Серфа на нашому сайті і насолоджуйтеся просто приголомшливою графікою і нереально цікавими пригодами.

.