Ігри стрілялки на двох грати онлайн

Впоратися з цілою юрбою своїх найлютіших ворогів не так вже й просто. Ясна річ, що поодинці це практично неможливо, тому в таких завданнях обов'язково потрібно заручатися підтримкою і прикриттям свого товариша. До того ж, після перемоги над ворогами буде з ким відсвяткувати її. На нашому сайті ми пропонуємо вам стрілялки онлайн, які доступні для двох гравців, що не так-то часто можна зустріти на інших сайтах. Завдяки таким іграм, у вас з'являється чудова можливість оцінити свого друга ще й як бойового товариша і зрозуміти, чи зможе він прикрити ваш тил в складній ситуації, чи ні. Якщо не хочете співробітничати, можете бути суперниками. Для цього потрібно всього лише вибрати відповідну гру.

Один професійний боєць — це, звичайно ж, добре. Але коли таких двоє, то це вже справжня гроза навіть для кількох загонів ворогів. Ігри стрілялки на двох обов'язково припадуть до душ26е всім любителям запеклих боїв, які не бояться жорстокості і стрільби. Нудно вам точно не буде, швидше ця категорія ігор навіть займе місце вашої улюбленої.

Яку стратегію потрібно використовувати для бою на двох?

Битися один на один проти величезної сили суперника набагато складніше, ніж робити це разом з ще одним своїм союзником. Буває зовсім складно вийти із засідки або перейти на інше місце для обстрілу противника. Коли на тебе валиться безперервний град з автоматів і кулеметів противника, піти з якогось певного місця поодинці дуже складно, ось в таких ситуаціях і необхідно прикриття бойового товариша. Він у відповідь нападає на ворога шквалом патронів, а ви в цей час можете переміститися в ту точку, в яку вам потрібно. Робота в команді дає вам набагато більше можливостей в бою і нові хитрі комбінації дій, які допоможуть впоратися з противниками.

Прикриття

 

 

У більшості випадків, саме за рахунок своєчасного прикриття вам вдається перемогти противника або врятуватися самому. Активний вогонь з боку одного з ваших бойових товаришів, надає вам трохи часу на те, щоб вільно знайти найближчу точку для обстрілу, яка буде краще попередньої. Крім цього, прикриття від партнерів по команді дозволяє вам напасти на тих ворогів, які розташувалися у важкодоступних місцях, наприклад, кинути в них гранатою. Ну і, звичайно ж, під час прикриття вам дають відмінну можливість оцінити обстановку, яка в конкретний момент склалася навколо вашої засідки, і вже на основі цього складати подальший план дій.

Загальний вогонь

Ще один прийом командної роботи, який є безсумнівною її перевагою — спільна стрілянина. Це і не дивно, адже стрілялки то розраховані на двох осіб. Якщо ваш супротивник не планує ховатися, а перемістився на більш зручні для огляду вогневі позиції, то прикривати своїх товаришів стає марним. З такої ситуації є тільки один вихід — постаратися знищити супротивника якомога швидше, не давши їм часу поранити когось з ваших бійців. Для цього всі ваші союзники повинні почати обстріл, на чолі з вами.

 

 

Відволікаючі маневри

Розіграти парну карту, коли ви граєте зі своїм другом в стрілялку, є відволікаючі маневри. Коли ви і ваш друг знаходитесь на різних сторонах бойової майданчики, у вас відбирають деякі можливості працювати в команді. Проте, в цьому є і свої плюси, адже у вас з'являються нові можливості для маневрів. Але вам потрібно буде розподілити ролі: один живий наживкою для ворога, а інший буде обстрілювати тих, хто до нього буде наближатися. Якщо буде постійний обстріл і ви будете переміщатися в ближні локації, то ваш супротивник не зможе оглядатися по сторонах. В той час, як один боєць відволікає ворогів, інший неспішно буде розстрілювати їх, та тих членів ворожої команди, які намагаються утримати ворожу позицію наглядом.

Тепер вам напевно зрозуміло, що знаходиться в епіцентрі боїв набагато надійніше, якщо працюєш не поодинці, а з ким-то. Тим більше, якщо цей «хтось» — ваш друг, з яким ви вирішили пограти в захоплюючі стрілялки на двох. Наш сайт з задоволенням надає вам таку можливість, і тому всі ігри в даному розділі безкоштовні і доступні в режимі онлайн.

.