Ігри Стикмен грай онлайн безкоштовно

Битися як ніндзя, махати катаної віртуозно і відбиватися шостому від куль — який хлопчисько не мріяв про це, переглядаючи нові фільми і анимешки, де є бійки і погоні? Відомий боєць і веселий хлопець Стикмен запрошує тебе у свій світ, де божевільні погоні змінюються лабіринтами і пастками, через які треба перебратися, а в кінці завжди чекає сильний суперник, палаючий бажанням зійтися з тобою один на один в бою. І тільки від твоїх умінь, спритності і сил залежить те, хто стане переможцем.

В кожному з флеш — додатків цей чудовий боєць рятує милих серцю дівчат, попутно рятуючи і весь світ з біди. Битися, бігати, стрибати, виконувати трюки — все це робиться під вашим управлінням натисканнями кнопок на клавіатурі і мишкою. У багатьох боях ви зможете виявити невідомі раніше комбо — удари, що завдають більш сильні удари і вражають противника швидше, ніж він встигає розвернутися. Ризикніть піти за Стикменом, прийміть участь у його пригоди і подорожі, обманюйте противника і обійдіть всі перешкоди на шляху до перемоги!

Персонаж для ледачої руки

Стикмен — це фігурка чоловічка, здавалося б намальована маленькою дитиною на аркуші папірці: кругла голова і п'ять паличок — тіло, дві руки і дві ноги. Насправді дізнатися, звідки взявся цей герой майже неможливо, тому що він виникає в комп'ютерній грі з волі творця, то показується на просторах інтернету в ролі головного героя якогось коміксу. Так що автору саме сучасного Стикмена варто сказати окреме спасибі за його відродження на полях анімаційних двовимірних додатків у вигляді невеликих замальовок із життя і в ролі головного героя флеш — додатків.

За рахунок легкості малювання безпосередньо героя все більше з'являється тих, хто використовує Стикмена для створення досить цікавих та захоплюючих ігор. Ідей для нових ігор серед користувачів безліч, але не всім дано бути при цьому великим художником і мультиплікатором. Так що і для саморозвитку людини Стикмен виявився знахідкою: його тіло, руки і ноги не вимагають точного відповідності анатомічним руху, особа на голові можна позначити звичайною посмішкою або червоною пов'язкою «а-ля ніндзя».

«Вічний герой»

Простота анімації Стикмена, відповідний стиль малювання тла і всієї атрибутики гри накладають на автора високу відповідальність, щоб гра захоплювала і захоплювала сюжетом. В сучасних комп'ютерних іграх, де використовуються можливості сучасної ЗД — графіки, герої стають все більш реалістичними, але дуже часто такі ігри роблять дуже довго і часом сюжет гри залишає бажати кращого. Варто згадати той же ДрагонЭйдж, де гравці знімали ролики та види природи, пройшовши всю гри за короткий час! Саме тому ігри з Стикменом, анімацію і комікси з ним цінують не за навколишній простір і красиві пікселі, а за розумні і злободенні теми, за відтворюватися сюжет і цікаві розв'язки!

Це саме ті ігри, в яких важливо отримання задоволення від руху та гри, а не від розглядання того, наскільки реалістично махає дрібна метелик крильцями перед очима.

.