Ігри Сталкер грати безкоштовно

Повість Стругацьких «Пікнік на узбіччі», стала основою для створення фантасмагоричной іграшки — «Сталкера». Події тут розгортаються на території з аномальними явищами. Проте, розробники вирішили піти ще далі, і відправили персонажів у зону відчуження, яка стала такою після катастрофи на атомній електростанції — Чорнобиль. Дана тематика здалася багатьом настільки оригінальною і популярною, що письменники-фантасти не змогли її проігнорувати, і почали розвивати її в різних напрямках.

Тепер там, де можна було побачити цілуються парочки, веселих дітей і проходять повз людей різних професій, ростуть дикі кущі, розкидані рештки атракціонів, полюють хижаки і навіть рухаються камені. Вже ніщо тут не буде так, як раніше.

Серед героїв тут можна побачити вільних сталкерів. Вони досліджують ці небезпечні території, і не тільки вони одні. Тут також бродять скупники, вчені і військові, і у кожного з них своя мета перебування на чорнобильській землі. Всі вони відіграють певну роль тут згідно з сюжетом, тому перед грою у вас є право вибрати, ким ви будете керувати.

Всім сталкерам надана можливість об'єднуватися в клани і ходити на полювання за чітко складеним планом. Якщо ви не хочете об'єднуватися з іншими, і вам сподобалося бути вільним, то ви теж можете робити все перераховане, але без деяких важливих привілеїв. Сьогодні про оригінальній версії цієї гри чули багато, і тому вона має безліч шанувальників по всьому світу.

 

Якщо вас зацікавила дана іграшка, і вам хотілося б пограти в неї в режимі онлайн, то на просторах інтернету ви зіткнетеся з багатьма шутерами, які дуже схожі на оригінал, про що можна судити за деякими схожі деталей:

1. Якщо ви хочете бути учасником світу Сталкера, то вам доведеться багато рухатися і стріляти. Намагайтеся не потрапляти на очі агресивною твариною і загонам.

2. Ви зможете вибрати собі зброю подобається і міняти його по ходу перестрілки. Для того щоб розширити свій арсенал, забирайте все зброї та набої, які будете бачити по дорозі. Деякі з них заховані в ящиках, а деякі можуть втратити вбиті вами вороги.

3. У деяких ситуаціях, для того щоб знайти якийсь корисний предмет, потрібно підібрати правильний код сейфа або валізи.

4. Крім боєприпасів і зброї, вам знадобляться артефакти з дивовижними властивостями, і зілля для відновлення здоров'я.

5. Коли будете пересуватися по локаціях, пам'ятайте, що це не просто поле бою, і крім хв і пострілів ворогів тут можуть бути дуже небезпечні об'єкти, які стали такими внаслідок впливу радіації.

6. Перед тим, як рухатися далі по території, краще киньте вперед себе щось, наприклад, гайку або камінь. Це допоможе бути впевненими в тому, що обраний вами шлях безпечний. Якщо кинутий предмет впав і вибуху не було, то можете сміливо йти далі. Якщо ж він відскочив в незрозумілу бік, то варто вибрати іншу дорогу.

7. У зоні відчуження є багато цікавих речей. Якщо вам пощастить знайти тут щось дивне серед нових форм життя, то ви можете піти до торговців. Вони будуть раді придбати у вас товар за високою ціною. Також, ви можете обмінювати свої знахідки на корисні інструменти у вчених. Однак, завжди будьте на чеку, так як тут кожен прагнути обдурити заради своєї вигоди.

Що ж, ось така вона, життя сталкера. Перебувати в цій зоні вкрай небезпечно і ніколи не знаєш, що станеться після твого наступного кроку. Саме тому, стаючи сталкером, будьте вкрай пильними та обережними.

.