Ігри Смурфики грати безкоштовно та онлайн

Ця серія ігор розповість про пригоди маленьких чоловічків. Смурфики – це персонажі коміксів, мультфільмів, а тепер – і онлайн ігор. Живуть вони в невеликому селі, далеко від людського світу. Тільки деякі люди знають, як знайти Смурфіки, іншим же шлях у чарівну країну гномів закритий. Що стосується самого села, це скупчення грибоподібних будинків, які відрізняються за формою і розміром. Її мешканці дуже схожі один на одного: низький зріст, шкіра блакитного кольору, білі шапочки і білі штани. Але от характер у кожного різний, їх імена скажуть самі за себе: Спритник, Буркотун, Ледар, Знайка і т.д.

Всесвіт Смурфіки населена в основному чоловіками, крім трьох дівчат, яких звуть Сассета, Смурфетта і няня Смурф І жінки, і чоловіки дружні, кожен з них виконує ту роботу, яка у нього найкраще виходить. А натомість – отримують все необхідне. У підсумку – Смурфикам не потрібні гроші! Вони задоволені своїм життям, бігають, стрибають, працюють і веселяться. Їм навіть не потрібно витрачатися на їжу, адже гномики ласують смурфягодами і листям, які ростуть у лісах села. Ще у маленьких чоловічків є свою мову – смурфский! По суті, ця мова схожий на людський, але до слів додається приставка «смурф». Наприклад, якщо сьогодні хтось вирішить піти на річку порибалити, то він скаже: « Я збираюся сьогодні посмурфить на річці Смурф».

Ось такі особливості всесвіту Смурфіки відкриються перед тобою, як тільки ти почнеш грати. А крім цього – тисячі приємних сюрпризів, подорожей, гонок, стрілялок і бродилок. Прийми участь в повсякденному житті цих забавних героїв, які вже полюбилися цілому світу!

.