Ігри Сlash of Сlans грати онлайн безкоштовно

Clash of Clans – найпопулярніша з існуючих стратегій для смартфонів на iOS. Від інших представників жанру її вигідно відрізняє продуманість геймплея, відмінна графіка, баланс сил у грі і розвинена багатокористувацька складова. Ця гра не склепана на швидку руку, щоб зрубати бабла на юзерах, вона продумана до дрібниць. Кожен, хто грав в Clash of Clans, скаже, що всі дії в грі переслідують свою мету, і невірний крок може коштувати величезних втрат.

Гра починається в зубожілому селі на два двори, яку геймер повинен перетворити в процвітаючий мегаполіс, або в гігантську фортеця, ощетинившуюся захисними спорудами і готову изрыгнуть полчища солдатів. На початкових рівнях у вас є всього два варіанти розвитку. Ви можете покластися на удачу, і будувати будівлі, які допоможуть накопичити ресурсів для більш серйозних будівель. Але, якщо удача від вас відвернеться, то будь проходить повз прокачаний гравець рознесе ваше місто по камінчиках, забере всі ресурси і піде по своїх справах, не зазнавши жодних втрат. Також ви можете зробити упор на захист від таких грабіжників, збирати менше ресурсів, але підготувати базу до можливих атак. У будь-якому випадку, місто має будуватися так, щоб супротивник витратив як можна більше часу на те, щоб впоратися із захисними спорудами, зламати стіни, зруйнувати дрібні будівлі, що перегороджують шлях до найбільш ласих шматочків. Саме тут у гру вступає такий фактор як розстановка баз Клеш Оф Кланса.

Розстановка будівель і бази в Clash of Clans

 

Як було сказано вище, ви можете вибрати або агресивну тактику набору ресурсів, або пасивну тактику їх збереження. Здійснюючи рейди на чужі бази можна швидко поповнити запас ресурсів, і для цього знадобляться потужні війська. Якщо ж захистити свою базу по максимуму, то супротивник двічі подумає, перш ніж напасти, адже нікому не посміхається втратити всю армію, намагаючись пробити захист. Для захисної тактики є свої види розстановки. Ставте будинку так, щоб найбільш цінні були в центрі поселення, і до них ворог дістався останніми. Оточуйте місто і кожен його окремий квартал стінами, нехай загарбник ламає стіни, а не будівлі. Також важливу роль відіграють пастки, які можуть знищити солідну кількість військ атакуючого. Поставте пастку у вузькому місці між стінами, через яке атакуючому буде потрібно пройти, і спостерігайте як його загони повільно гинуть завдяки вашій підступності. У кожного будинку є свій рівень ХП, і він збільшується у міру підвищення рівня будівлі. Тому, не забувайте про прокачування. Багато також використовують дешеві будівлі як додаткові оборонні споруди. Оточіть ваше місто бараками, і поки ворог буде їх руйнувати, ваша захист зможе нанести його військам серйозної шкоди. Загалом, правильно спроектована база – це запорука безпеки ваших ресурсів, адже оцінивши боєготовність міста, грабіжник може просто відступити, розуміючи, що втратить більше, ніж придбає. Якщо у вас немає досвіду в будівництві бази – завжди можна звернутися до інтернет-ресурсів, присвячених грі, на яких докладно описані стандартні варіанти конфігурацій бази, разом з усіма їх плюсами і мінусами. Але не забувайте про те, що досвідчений гравець вже давно знайомий з цими варіантами захисту, і буде знати, як проти них діяти. Так що, краще витратити зайвий час, і придумати таку розстановку будівель, стін і оборонних споруд, щоб супротивники не ризикували навіть намагатися напасти на місто.

.