Ігри шутери грати онлайн безкоштовно

чи Знаєте ви хоч одну людину, який би не стикався з таким захоплюючим жанром ігор, як «шутер»? Не будемо говорити про тих, кому за 50, адже у них в дитинстві були свої ігри, хоча і там була гра «Козаки-розбійники», де хлопці розбивалися на дві частини, йшли команда на команду і шукали таємні сховища суперників. Можна сказати, що в современныхшутерах теж присутній елемент цієї гри. Адже в кожній грі цього жанру ви граєте за того, хто зі зброєю в руках проривається крізь натовпи ворогів і його мета не тільки знищувати зустрічних супротивників, але і дістатися до певного місця, де буде щось цікаве і важливе.

В наших міні іграх ви зможете відчути всю суміш гострих відчуттів від полювання на ворогів і пошуку суперників, від вздрагивающего у ваших руках зброї при кожному пострілі і запах пороху після битви. При цьому це все буде відбуватися у віртуальному світі, що дозволяє отримати максимум задоволення без шкоди для власного здоров'я.
Палиця, яка стала стрілялкою.
З часів виникнення людської особини на планеті, HomoSapiens наполегливо намагається стати найнебезпечнішим хижаком і головним в ланцюжку тваринного світу. Але якщо у більшості хижаків є гострі ікла, товста шкіра, довгі кігті і швидке тіло, то як поступити того пра-людині, який не мав таких плюсів? Люди збиралися печерах, з підручних матеріалів робили те, що могло б зрівняти шанси з хижаками з дикої природи, так і прожиток стало добувати простіше. З часом, коли людині не могли протистояти дикі тварини, людина звернув увагу на сусіднє стійбище. Тоді вперше кам'яні сокири стали використовувати не тільки проти хижаків, але й проти свого виду.
Історія зброї триває стільки ж, скільки й історія самого людства. Спочатку вважалося проявом сили і мужності зустрітися у відкритому бою, часом навіть результат битви вирішував бій один на один воїнів з ворожих армій. Але розвиток зброю пішло по шляху збільшення дистанції між воїнами. Спочатку була праща і цибулю, катапульти та інші пристосування для ведення далекого бою. Після винаходу пороху і повсюдного його поширення, людина так вишукувати можливість використовувати і ця речовина не тільки у вигляді ядер. На зміну мечам і шпаг поступово приходить вогнепальну зброю. Сьогодні на розвиток зброї витрачаються безліч засобів і людських ресурсів. Битви тепер проводяться на екранах моніторів, у бій спочатку висувають роботів і машини, а холодну зброю для воїна стало лише допоміжним засобом.
«Стріляй і біжи!»
Звичайно, все було б не так цікаво, якби на екранах комп'ютерів і телефонів не було ігор, де можна було б відчути себе в ролі рядового воїна, з холодною зброєю або вогнепальною. У кожній такій грі ви рятуєте світ, своїх близьких від загрози захоплення Землі інопланетянами, натовпом зомбі і іншими ворогами, які несуть за собою біль і руйнування.
Управління в таких іграх досить просте, де потрібно тільки мишка для наведення прицілу та пострілу, а десь може стати в нагоді і клавіатура, якщо доводиться бігти і стрибати, пірнати і ховатися. У будь-якому випадку, простота або складність управління не заважають насолодитися боєм, дарують насолоду від битви і задоволення від перемоги над ворогом!

.