Ігри Шоу дельфінів грати онлайн безкоштовно

Шоу дельфінів — гра для справжніх маленьких леді. Головним героєм якої є веселий і добрий дельфін, у якого дуже багато талантів і цілий багаж акробатичних трюків, які він з величезним задоволенням може продемонструвати для своїх фанатів які зручно розташувалися на своїх глядацьких місцях. Завдяки талановитому і доброму тренеру, який дуже любить своїх підопічних, дельфіни виконують карколомные трюки і тим самим заробляють глядацькі симпатії.

Але щоб досягти вищого рівня майстерності, тобі потрібно докласти багато зусиль, так як в самому початку гри твій дельфін зможе робити тільки звичайні примітивні трюки, стрибки з води і вітати глядачів ластою. Але з подальшим просуванням по навчанню, тобі будуть відкриватися все нові і нові можливості вихованця і це за умови виконання всіх завдань сюжету. У ролі інструктора будеш виступати ти і дельфін буде виконувати всі ті команди, на які будеш вказувати. Твій дельфін насправді дуже жвавий і спритний все залежить від тебе чим краще ти будеш їм управляти тим швидше він навчиться новим прийомам. У грі будуть представлені предмети, які слід збивати в польоті над водою, проскакувати крізь обручі з різноманітними акробатичними трюками. Чим вища майстерність, тим більше шанувальників і глядачів буде приходити на шоу дельфінів.

Оцінюватися виступи, буде кількістю очок, які будуть визначати судді за кожне з них, за зароблені очки ти можеш купувати для дельфіна різноманітні прикраси, змінювати їх на більш красиві і яскраві, так як зовнішній вигляд дуже важливий! На певному етапі гри ти можеш отримати навіть живий русалкою, яка не гірше дельфіна виконує трюки.

 

 

У грі шоу дельфінів, не дарма обрані ці чудові морські тварини, оскільки вони завжди допомагали людині і були до нього ласкаві і лише один тільки погляд на них викликає захват і посмішку. Дельфіни мають розвинутий інтелект серед своїх морських родичів, живуть і добувають собі їжу в зграях, бережуть і піклуються про одне - одного. Ніколи не кидають своїх друзів у біді, навіть були випадки порятунку дельфінами людей. Вони завжди готові прийти їм на допомогу. Дельфіни дуже добре розуміють людей, а особливо дітей, вони навіть сміються і розмовляють на своє мовою, який дуже нагадує клацання.

Особливості гри:

  • Барвиста промальовування ігрового світу, яскраві теплі кольори персонажів і арени. Можливість зміни прикрас головного героя (дельфіна), по сюжетній лінії. Відкриття русалки так у процесі проходження гри.
  • Звукові ефекти, які супроводжують весь процес заслуговують похвали, треки змінюються перед кожним виступом, можливість самому контролювати музичні доріжки, оплески лунають дуже реалістично.
  • Не нав'язливість і простота гри дозволить розважити вас у вільний від справ час, і підняти настрій тягнучи за собою в світ дельфінарій.
  • Флешка – частина ігрового процесу у якій діють свої певні правила, які вимагають точного їх дотримання, за що згодом гравець отримує додаткові бали (окуляри).
  • Шоу дельфінів підійде як хлопчикам так і дівчаткам до підліткового віку, оскільки не панує феєрія азарту і вона не коли не набридне особливо в ті моменти коли не чим себе зайняти.

Познайомившись ближче з цими дивовижними тваринами і їх можливостями вам не доведеться нудьгувати а у віртуальному світі, вони будуть слухняними друзями і ти просто не зможеш відірватися від цієї захоплюючої і захоплюючої гри, приємного проведення часу.

 

.