Ігри Щенячий патруль — грати онлайн і беспл

Коли в розмові мова заходить про рятувальників, більшість з нас бачать образ м'язистих чоловіків у відповідній формі, які з'являються на величезних автомобілях, і мають у себе в запасі багато всяких корисних штук. На дитячому каналі Nick Junior показують мультик для дітей, в якому в ролі рятувальників виступають трохи інші персонажі. Це шість цуценят різних порід, лідером яких є хлопчик віку десяти років — Зік.

Кожен з цих милих рятувальників володіє своєю супер силою, яка робить його особливим серед інших учасників команди. Однак, тільки в тих випадках, коли вони діють командою, вони справді корисні одне для одного і для тих, хто опинився в біді.

Роль пожежного у цій чудовій команді виконує маленький далматинець по імені Маршал. У нього є свій власний пожежний автомобіль. Цей далматинець досить незграбний і йому неймовірно страшно літати. Однак, ці його недоліки абсолютно не заважають цуценяті з відповідальністю ставиться до своїх обов'язків пожежного і залазити з високим пожежних драбин.

Цуценя лабрадора, шерсть якого чаруючого шоколадного відтінку — це Зума. Він дуже любить воду і все, що має до неї відношення. Його машина також підлаштована під водне середовище, і замість коліс у нього стоять м'які подушки. Зума самий відважний член щенячого патруля.

Гонщик — це собака породи німецької вівчарки. Серед цих пухнастих рятувальників йому довірена роль поліцейського. Безсумнівно, він володіє яскраво вираженими якостями лідера і з-за цього частенько бере на себе відповідальність приймати рішення за інших. Йому настільки не симпатичні кішки, що у нього навіть розвинулася аллегрия на них. Однак, найбільший страх — крісло в кабінеті стоматолога.

найсильнішим учасником патруля вважається Здоровань. Його порода — англійський бульдог. Його машина найбільша з усіх, і у неї навіть є ім'я — Екскаватор. Здоровань великий любитель повалятися в бруді, однак, змивати її він теж дуже любить. Більше всього на світі боїться павуків.

Єдиний учасник з команди, якого досить складно віднести до будь-якої породи — Роккі. Головним його талантом можна назвати вміння використовувати звичайні предмети в незвичайних ситуаціях. Він найбільше не любить воду, однак, це не завадило йому вибрати в якості свого кращого друга Зуму.

Останнім і, мабуть, одним з найбільш важливих членів щенячого патруля є Скай. Коли ситуація має зв'язок з повітряним простором, його літаюча машина виявляється дуже до речі. Крім цього, Скай — єдина дівчина в команді, і в неї таємно закоханий Гонщик. Зовсім не дивно, що це собаки теж є якийсь страх, так як вона дівчина. Скай найбільше лякають орли.

Десятирічний лідер щенячого патруля — Зік Райдер. Це звичайний хлопчина, у якого є задатки вундеркинга. Він чудово розбирається в будь-якій техніці і в усьому тому, що має будь-який зв'язок з електрикою. Хлопчина великий любитель пригод, і тому ідея створити команду собачих рятувальників була саме його. Зік з самого початку вирішив, що щенячий патруль буде абсолютно безоплатно поспішати на допомогу до всіх і кожного.

Якщо вас зацікавила цей відважний патруль милих рятувальників і вам хочеться якимось чином взяти участь в житті кожного з них, то ви можете здійснити це за допомогою однойменних ігор онлайн. Ігри, наявні в каталозі щодо тематики даного мультфільму — це збірка захоплюючих, цікавих іграшок, де головними персонажами є всі вищеперелічені цуценята. Всі вони перебувають у безкоштовному доступі, так що ви можете скористатися ними в будь-який зручний для вас час.

 

.