Ігри шахи грати онлайн безкоштовно і без регістр

Грою орієнтованої в першу чергу на інтелігентів вважають багато людей шахи, сприяє розвитку стратегічного мислення. Але з думкою любителів інтелектуальних занять колись не були згодні європейські володарі, єпископ з Франції Аїд Сюллі і Петро Даміані католицький кардинал. Витвором диявола називали вони шахи і всією своєю діяльністю протистояли проникненню розумної гри в маси. Але незважаючи ні на що двоколірна дошка все сильніше притягувала людство на різних етапах цивілізації, а рух чорно-білих фігурок брали за справжню магію.

Сьогодні шахи продовжують займати розуми інтелектуалів, які готові складати партії не тільки на шаховій дошці дерев'яною, але і на ігровому полі комп'ютера, для чого варто завантажити онлайн-гру. Пропоноване розвага «Шахи з комп'ютером» дозволяють випробувати свої мозкові звивини і помірятися силами з віртуальним, але дуже серйозним супротивником. Запустити шахову партію користувачам не складе праці, роблять це прямо в браузері, але, як і в цій грі, шахістові знадобиться прозорливість, розумові здібності і передбачення чергових ходів суперника.

Як з'явилися шахи?

Грі інтелектуалів виповнилося вже 15 століть. Шахами встигли перейнятися непримиренні вікінги, таємничі шейхи, російські вельможі, їх фанатами ставали представники духовенства, політиків та олігархів. Своєю назвою захоплююче заняття зобов'язана перській мові, в перекладі з якого означає «шах помер». Першим появою дослідники називають VI століття і Індію, правила та умови шахової гри змінювалися протягом століть.

Варіації шахів є в різних країнах, в Таїланді це макрук, Японії – секі і шатрандж на Арабському Сході. Європа відкрила для себе цю гру в IX столітті, а класична систематизація правил відбулася лише до XV століття, з плином часу з'явилися традиції проведення шахових турнірів.

Гравцям комп'ютерних шахових поєдинків слід ознайомитися з деякими спеціальними термінами, використовуваними в грі.

Основні стадії шахових баталій:

1. «Дебют» супроводжує початкові дії шахіста, протягом якого гравець вибудовує майбутні ходи і готується до основного поєдинку. Запорукою перемоги шахісти вважають грамотний старт, навчитися йому допомагають професійні поради або відомі публікації професіоналів. Чужі знання допоможуть правильно зорієнтуватися в ситуації і реалізувати, оптимальні ходи.

2. «Миттельшпиль» необхідний для здійснення маневрів шаховими фігурками на ігровому полі, метою яких стане виграшна розстановка шахів. Часом завдяки грамотно проведеній серії рокіровок цією стадією і закінчується партія.

3. «Ендшпіль» це заключний етап поєдинку з участю решти фігур. Роль пішаків і короля стає вирішальною, поєдинок може завершитися перемогою одного з шахістів або оголошенням «нічиєю».

Пропонована комп'ютерна гра «Шахи з комп'ютером» дозволять повправлятися в інтелектуальній забаві і закінчити шахову партію перемогою.

.