Гри SEGA — грати онлайн і безкоштовно

З кожним днем час летить все швидше і швидше! Здається, що тільки вчора ти грав з друзями в приставку і вас не могли від неї відірвати. Які прекрасні спогади пов'язані з цими приголомшливими іграми. Як же добре, що в них можна пограти і сьогодні в онлайн режимі. Ще одним плюсом виступає безкоштовність цих ігор. Ці ігри будуть популярні завжди, не залежно від графіки. Це класика ігрового світу!
Якщо ти хочеш хоч на трохи згадати дитинство, поринути у приємні спогади, про які ви з друзями, швидше за все, щотижня говорите, то ігри «сега» для вас. Неабиякі, але все ж вони притягували мільйони дітей по всьому світу. Згадай з яких ігор почалася епоха комп'ютерних відеоігор. Все що тобі потрібно-це натиснути кілька разів мишкою і вперед.

Сучасні діти

Сьогоднішнє юне покоління важко чимось здивувати, адже у них вже з ранніх років є планшети, комп'ютери і дорогі телефони. А ось у покоління постарше такого не було. Звичайні приставки здавалися чимось неймовірним. Як же довго діти чекали поки батьки звільнять телевізор і вони з друзями зможуть поринути у незабутній світ пригод. Їм не потрібна була графіка, головне – атмосфера, яку передавали ці простенькі ігри...

 

Важко собі уявити, щоб сказав хлопчик дванадцяти років тих часів, якби побачив сучасні комп'ютерні ігри, у нього швидше за все відняло дар мови. Та що тут говорити, від деяких сучасних ігор і у мене настає довгий потрясенное мовчання. Хоч раніше і не було крутої графіки і хвацько закрученого сюжету, діти щиро раділи, простенькі ігри...

Все нове-давно забуте старе

все Змінюється, і навіть, якщо у тебе залишилось багато картриджів від улюбленої приставки, ти швидше за все не зможеш в них пограти, так як мало у кого залишилися робочі приставки. До радості дітей, багато розробники випускають старі ігри, які йшли на приставках, на комп'ютер, зробивши їх онлайн. Будь-який бажаючий може зайти на наш сайт, натиснути декілька разів на мишку і насолоджуватися улюбленою грою дитинства. Все це дуже просто, а найголовніше абсолютно безкоштовно. Потрібен лише доступ в інтернет. Символом минулої епохи можна без іронії назвати ігри, які йшли на «сьогі» і «денді». Скільки хлопчиків і дівчат грали в них. Скільки ж батьки просили відійти від телевізора і припинити грати. Але все було марно... Починалися крики, соплі, крики. Як же важко було змусити дитину припинити грати в приставку, напевно, як і зараз важко змусити геймера відійти від комп'ютера. Все-таки у кожного покоління є певні подібності. Багато хто з відвідувачів нашого сайту не застали дев'яностих, однак це не біда. Будь-який бажаючий може зануритися в розкішну атмосферу того часу. На нашому сайті зібрані найкращі ігри тієї епохи. Тут кожен знайде щось собі до смаку. Гаразд, досить базікати! Вперед, вибирайте собі гру, клікайте мишкою і грайте!

Дуже цікаво дивитися фантастичні фільми або читати захоплюючі книги, які розповідають про неймовірні місцях і пригоди. Після них реальне життя здається такою нудною та одноманітною. Так не хочеться вставати рано вранці і йти вчитися, адже можна знову зануритися в цей дивовижний світ: покататися на драконі або захопити середньовічний замок. Однак не варто засмучуватися! Все це легко можна здійснити, побувши в ролі крутого героя якоїсь фантастичної саги. І віртуальний світ вам у цьому допоможе.

Комп'ютер – це арена самих незвичайних і карколомних подій, які не могли відбутися в твоїй повсякденному житті! Гри РПГ – це новий світ, в якому навіть дуже фантастичні мрії можуть збутися. У світі РПГ будь-який бажаючий за допомогою декількох кліків мишкою, зможе стати найсильнішим магом або воїном за всю історію. Тільки гравець вирішує, ким їм стати, віддати всього себе служінню добру або стати запеклим негідником без честі і совісті.

«Стара школа»

Рольові ігри – це виклик нудьги і щоденності сучасного світу. Тільки у віртуальному світі тебе оточують товсті гноми і хитрі ельфи, будь-якого кривдника можна покарати мечем або заклинанням, тільки герой вирішує спосіб встановлення справедливості. Ах, як же сумно кожен раз повертатися до повсякденного, нудної реальності. Тільки що ти був великим воїном, підкорювачем замків і вбивця драконів, всі красуні світу були твоїми і тут, знову нудний клас і сонні обличчя однокласників. Після такого кожен захоче знайти таємну двері в Нарнію! На сьогоднішній день, практично у будь-якої людини є комп'ютер і доступ в інтернет. Для нас онлайн ігри доступні в будь-який час і абсолютно безкоштовно. Однак це було не завжди. Раніше, коли не те, що інтернет, звичайний комп'ютер був такою рідкістю, тому дуже складно було стати хоробрим лицарем, крушащим непреступные замки. Тим, хто володів чудовою фантазією, було значно простіше. Однак це не кожному дано, і часто, навіть не найбільший нафантазированный дракон міг витримати критику.

Саме так і зародилося величезний рух, іменоване – ролевиками. Вони займалися відтворенням подій, описаних в книгах і фільмах, і переносили їх у реальну дійсність. Стати ролевиком не так вже й просто, для цього потрібно було багато працювати, витратити на це купу вільного часу. Тепер для будь-якої онлайн гри потрібен лише браузер і доступ в інтернет. Ролевикам ж потрібно підготувати спеціальний одяг, зброю і нанести грим, щоб стати схожими на обрані персонажі. Деякі члени руху купували вже готову атрибутику, але не у всіх були гроші на це. Більшість людей сиділо і мастерило все необхідне у себе вдома самостійно.

Яка ж неймовірна самовіддача була у представників руху. І все це заради занурення в світ своїх фантазій. Ось чого варто повчитися сучасним геймерам у старшого покоління. Але не варто засмучуватися, зараз будь-який бажаючий може кинути клавіатуру і попрямує в реальний ліс, з реальними цибулею і стрілами. Потрібно всього лише знайти команду рольовиків і приєднатися до них. Зараз, в столітті соціальних мереж, це досить просто. Правда, на даний момент, цей рух не стало настільки масовим, як раніше, але воно продовжує існувати і, мабуть, існуватиме завжди.

Сучасні рольовики

Сьогодні рольові ігри не вимагають від гравців такої самовіддачі і самопожертви. Вони не змушують людей виїжджати з дому в глухі ліси або занедбані будівлі. Батьки можуть спати спокійно – ти вдома сидиш вже півдня у своїй кімнаті і нікуди не виходиш. Можна бути впевненим, що з тобою нічого не станеться.

Якщо ж у тебе немає бажання назавжди пов'язати своє життя з рухом рольовиків, а хочеться лише побувати в фентезійному світі і пограти за вподобаного персонажа, світ рольових ігор точно для тебе! Сучасні РПГ ігри дають можливість спілкуватися не тільки з віртуальними персонажами, але і з реальними людьми зі всього світу. Тут ви не зможете розслабитися, тут вам доведеться битися з такими ж гравцями як і ви, розумними і хитрими. Не хочете наживати собі ворогів? Чудово, єднайтеся в клани чи угруповання, дружіть і ходити в рейди. Ігри – це чудове місце, щоб розслабитися і проявити себе на віртуальній арені.

.