Ігри Рослини проти Зомбі — Plants vs Zombi

Серія ігор Plants vs. Zombies створена компанією PopCap Games. У цьому захоплюючому ігровому світі вам належить битися з рослинами зомбі і докласти максимум зусиль для захисту свого будинку.

Як грати?

Отже, ваше завдання захистити своє житло від нападу мерців і допоможуть вам в цьому рослини. Щоб виростити ваших помічником, необхідно мати достатню кількість такого важливого ресурсу як «сонечко». Щоб добути сонці необхідно посадити рослини, які їх виробляють, іноді сонечка можуть впасти просто з неба, в світлий час дня. Також є велика різноманітність рослин, які протистоять атаці зомбі, стріляють по мерцям і уповільнюють їх рух. У цій кумедній грі також є багато різних видів зомбі, розрізнити їх можна по швидкості пересування і видами атаки. В основному режимі вашої боротьби з зомбі вам доведеться битися в трьох різних локаціях, таких як газон, дах і задній двір вашого будинку. Така локація задній двір оснащена басейном, тому на такому рівні будуть доступні додаткові види рослина, здатні протистояти зомбі у воді. На даху протистояння ускладнюється тим, що рослини, що стріляють прямо будуть марні, так як дах має ухил. До того ж, битися доведеться і вдень, і вночі, коли на землю опускається туман і вибір рослин дещо обмежується.

Ігрові режими

Крім того, в грі Рослини проти Зомбі є кілька режимів, які будуть відкриватися в міру проходження основних рівнів гри. Так, з'явитися нескінченний режим виживання, режими головоломок, різні міні-ігри і у вас з'явитися можливість побути в ролі зомбі. До того ж, ви зможете створити свій особистий «дзен-сад», де будете вирощувати квіти і рослини, які будуть приносити гроші для покупки різних поліпшень. Щоб придбати будь-яке поліпшення або надпотужне зброю, вам необхідно вирушити в ігровий магазин Божевільного Дейва. В його багажнику ви знайдете нові види рослин, різні бонуси, інструменти для вашого саду.

Довідник рослин

Після успішного проходження 2 рівня основної гри для вас буде відкритий довідник рослин, в грі він називається Альманах. Тут будуть представлені всі види вже відкритих рослин і зомбі, ви зможете дізнатися, які рослини будуть більш корисними для боротьби з певними видами зомбі. Щоб всі рослини відкрилися, необхідно пройти гру повністю, а також купити все спец рослини в багажнику забавного Божевільного Дейва. А от щоб відкрилися всі види зомбі, доведеться гарненько попрацювати. Вам доведеться по другому колу виграти рівні 4-10, тоді у вас відкриється такий вигляд зомбі як Єті, а після повторного проходження рівнів з 9 по 13 нескінченного виживання ви відкриєте злісного мерця Гіга Гаргантюа. У даний момент вийшла нова частина Plants vs. Zombies під назвою Garden Warfare, там буде набагато веселіше і цікавіше ніж в попередніх частинах. Щоб успішно пройти всі рівні і режими захоплююче гри Рослини проти Зомбі, вам доведеться проявити всі свої навички, кмітливість і логічне мислення. Будьте уважні і у вас все вийде!

.