Ігри Рапунцель грати онлайн безкоштовно

Рапунцель це персонаж різноманітних оповідань і до моменту виходу її в ефір найбільш відомою стала версія казки, авторами якої є Брати Грімм. Але екранні версії сьогодні стали найбільш популярними, та й до того ж не можна обійтися без таланту Уолта Діснея. Рапунцель бере участь у заплутаній історії про принцесу, яка захована в башту через чаклунки. Повість популярна у всьому світі. Героїня, створена мультиплікаційними розробниками, володіє харизмою і шармом. Юна дівчинка весь час перебувала під замком, але все одно мала веселим і творчим характером. Але душа прагнути до нових емоцій. Природно, подібний персонаж не зміг не стати досконалістю і прикладом для взяття на замітку різних сучасних дівчат, які дивилися цей чудовий повнометражний мультфільм. А тепер фанатки не тільки можуть дивитися авантюрні жанри з улюбленими персонажами, але ще і беруть участь в них, допомагають у важких випадках. Виберіть вподобану вам гру і пориньте у казковий світ.

Повнометражний мультфільм «Рапунцель: Заплутана історія» з'явилася на екрані завдяки компанії Дісней кілька років тому — 2010 році. Повість про гарній дівчині, яка не відмовляється від допомоги злодія, щоб вирватися зсередини.

Легендою кілька сотень років. Всі розуміють, що справжній розповідь про Рапунцель був написаний Братами Грімм, однак не всі здогадалися, як використовувати історичне надбання. Мова про те, що першоджерела цієї повісті крояться в поемі арабів X-го століття. Сценаристи взяли основний сюжет, перетворивши його по-своєму. Героїня стала активніше, з'явилася в сценарії динаміка, трохи гумору, а в укладенні — стандартна хороша кінцівка. Чи в них вийшло? Судити тільки вам, дивіться і насолоджуйтесь.

Промінь світла потрапляє на траву, трансформуючись у золоте рослина. Старенька виявляє його і розуміє, що від дотику організм не просто зцілюється, але і дозволяє не старіти. Будь-яка жінка готова на таке. Але як з'ясовується, молодість повертається на певний період часу і час від часу їм потрібно користуватися. Готхель весь час зберігає цю таємницю, але часом все змінюється. Королева, яка чекала дитину, раптом смертельно хвора. Чоловік дає указ дістати цей легендарна рослина прямо в палац. Слуги знаходять і вручають його, а приготоване ліки виліковує правительку. Народжується гарна дівчинка з позолоченими волоссям. В честь дня народження батьки пускають ліхтарики. Всі раді і щасливі крім істиною власниці квітки, яка шукає пропажу. Потрапляючи в спальню дівчинки, вона розуміє, що тепер вся сила в волоссі. Спочатку старенька відрізає клаптик волосся, але моментально зауважує, що властивості втрачаються. Незабаром вона викрадає її. До 18-ти років дівчинка живе в закритій вежі, рахуючи крадійку власною мамою. Кожен рік в один і той же день вона зауважує, що далеко злітають ліхтарі, відображені як тисячі маленьких зірочок. Це батьки, які чекають на свою доньку додому.

незабаром дівчина усвідомлює, що її життя відрізняється від інших. Вона просить свою «маму» відпустити на вулицю для дослідження світу і помилуватися мерехтливими в дали зірками. Але та категорично проти, продовжуючи наводити страх на дівчину різними неприємностями, поджидающими її на вулицю. Одного разу в цю саму вежу потрапляє злодій, який змінює її життя. Рапунцель збігає разом з ним для дослідження світу. Природно, Готхель бажає повернути свою названу дочку в башту. В один прекрасний момент вона усвідомлює, що є саме тією самою колись викраденої принцеси. Головна мета — як можна швидше повернутися додому.. Закінчується чудово, народ щасливий, а батьки без розуму від своєї доньки.

Сюжет фільму заснований на знаменитій картині «Гойдалки». Продюсер мультфільму бажав, щоб під час його створення використовувалася особлива класична анімація разом з інноваційними технологіями. Він разом з членами команди створив особливий анімований стиль. Потрібно сказати, що більшість технологій до створення цього мультиплікаційного фільму не було. Глен кін розповів, що його основна мета — встановити ПК перед аніматором, зробити його максимально гнучким, як пензель.

Розробники переслідували одну задачу — перемістити глядача в казковий світ на короткий проміжок часу. Створити реальність у віртуальному світі, дивовижну країну, яка живе за своїм регламентом. Волосся персонажа живі і реалістичні. Навколо вежі світ наповнений різноманітними ароматами і звуками, привертаючи особливої натурою і створюючи бажання побувати там. У цьому фільмі розроблена справжня динаміка, яке надає мультфільму чари.

Рапунцель на сьогоднішній день — казкова історія про сучасність. В цілому, сума на витрачений фільм склала 590 мільйонів доларів. Якщо додати до цього створені однойменні гри, то сума вийде значна. Це означає, що розробники постаралися на славу. Сучасні ігри Рапунцель сподобаються всім фанатам цього жанру. Адже вас чекають незабутні пригоди, від яких ви отримаєте суцільне задоволення.

.