Ігри про любов для дівчаток онлайн і безкоштовно

Коли бачиш ігри про кохання, то дуже часто думаєш, що вони занадто прості і ніякого інтересу не викликають. Але ті ігри на цю тематику, які ми надаємо вам в цьому розділі, далеко не такі прості, як ви думаєте.

Спробуйте поцілуватися в той час, коли вас шукають батьки і друзі, або ж завоювати серце свого коханого, коли на нього претендують ще дуже багато. Ми пропонуємо вам ігри про любов, які відправлять вас в досконалої інший світ пригод і почуттів. Тут ви навчитеся боротися за своїх улюблених людей і якщо будете добре старатися, то точно досягнете свого.

Творці ігор у цьому розділі зробили все, щоб торкнутися основних аспектів відносин молодих людей. З цього величезного списку ми зібрали найцікавіші та найяскравіші програми та ігри. Категорія ігор про любов поділена ще на кілька категорій, щоб вам було простіше вибрати відповідну для вас.

 

 

1) Ігри про знайомства. Тут ви будете вибирати найбільш підходящого хлопця чи дівчину для вашого персонажа. Ігри з цієї категорії навчать вас знайомитися з вподобаним людиною, вибирати підходящі слова для першого спілкування і так далі. З допомогою цих ігор ми хочемо вам подарувати впевненість в тому, що найчастіше почуття можуть виявитися відповідними і ви даремно боїтеся або соромитеся.

2) Вибір другої половинки. Тут ігри більш прості. Вам необхідно зібрати фішки з однаковими малюнками по дві штуки. Вони розкидані по ігровому полю або розкидані по ньому. За допомогою таких ігор ви допоможете якоюсь твариною або предметів знову опинитися разом.

 

 

3) Поцілунки. Цей розділ користується найбільшою популярністю. Різні ігри пропонують вам різні локації для поцілунків: стайня, задній двір, міст і навіть міський транспорт. Варто вам тільки включити ігри про поцілунки, і всі заборони або якісь стереотипи відразу ж відійдуть на другий план.

4) День Святого Валентина. Це свято всіх закоханих, які відзначають практично всі пари. Якщо у вас немає другої половинки, але вам дуже хотілося б відсвяткувати цей день, ви можете зробити для когось романтичну атмосферу в інтернеті з допомогою цих флеш-ігор. Тут все можна буде зробити в кілька разів яскравіше і цікавіше. Романтика і феєрія просто зашкалюють в цій категорії. Якщо не хочете відчувати себе самотнім у День Святого Валентина, заходьте в тематичні флеш-ігри на нашому сайті.

5) Любовні тестери. Це не зовсім типові ігри про любов. Пропонуємо вам випробувати додатки, які допоможуть вам розібратися в почуттях вашого улюбленого людини до вас. Наскільки сильні ваші почуття і чи будуть ваші відносини тривати довго і щасливо — це ви можете дізнатися в цій категорії ігор про любов.

 

.