Гра Могутні Рейнджери: Діно Заряд грати безкоштовно


Гра «Могутні Рейнджери Діно Заряд» оповідає про те світі, де про людство ще навіть і мови не йшло, про ті часи, коли землю населяли динозаври та інші страшили. Але, як давно відомо, все проходить, і ера динозаврів теж пройшла, тепер настала ера людини, ера, де люди намагаються підпорядкувати собі все, що є на планеті земля. В ті часи йшла жорстока війна між добрими силами і зла. Вирішивши зіграти в цю захоплюючу гру, вам доведеться опинитися в невеликому містечку, де панує жорстокий і нещадний лиходій. Так вже склалося, що у цього страшного монстра є багато прихильників, які всіма можливими способами тероризують місцевих жителів. Лише одна надія залишилася в серцях мешканців цього міста – що їм на допомогу прийдуть сміливі і відважні рейнджери. Завдання гравця полягає в тому, щоб допомогти славним рейнджерам відшукати ворога і ліквідувати його, а ще краще – повністю знищити, щоб нарешті жителі міста змогли вдихнути свободу повною груддю. На самому початку гри вам дозволено вибрати одного з могутніх героїв з яким би вам хотілося відправитися на пошуки ворогів. Пам'ятайте, вас чекає дуже небезпечна пригода, тому гарненько подумайте, з ким хотілося б пережити все це плечем до плеча.

Отже, ви відправилися в шлях... Одразу ж, як тільки помітите найменшу небезпеку, наносите свій нищівний удар, відпрацьований роками. Також слід завжди пам'ятати, що у вашого персонажа обмежений запаси енергії, її наявність ви зможете відслідковувати за показником у верхньому лівому куті ігрового вікна. Щоб хоч якось полегшити вам гру, розробники передбачили можливість поповнювати енергію, для цього потрібно підбирати спеціальні контейнери, які будуть зустрічатися на вашому шляху. Також, коли вам буде здаватися, що допомоги чекати нізвідки і все закінчитися сумно, на допомогу приходять більш сильні друзі, з допомогою яких ви обов'язково впораєтеся з сильним ворогом.

Управління в грі дуже просте і всім давно знайоме – з допомогою курсорних кнопок (стрілочки на клавіатурі) ви зможете переміщати вашого героя по грі, для атаки потрібно просто натиснути «пробіл». У ваших силах допомогти головному героєві виконати свою головну місію, допомогти йому відновити справедливість і врятувати знедолених людей, яких довгі роки пригнічував страшний лиходій.

.
Схоже на Гра Могутні Рейнджери: Діно Заряд грати безкоштовно: