Ігри про динозаврів

Іноді у житті трапляються настільки неймовірні події, що жоден фантаст в світі не зможе вигадати таких історій! Сьогодні ми можемо уявити собі стародавніх динозаврів, дивлячись тільки на маленьку ящірку. І ми не сумніваємося в тому, що коли ці гігантські рептилії існували на нашій планеті, адже це доведено біологами і палеонтологами.

Скільки фільмів було знято відомими режисерами на цю тематику? Голлівуд не шкодував ні сил, ні грошей, щоб показати людям, хто ж раніше населяли нашу планету. Погодьтеся, що спостерігати за життям цих істот було дуже цікаво і місцями страшно, коли динозаври билися один з одним. А хотілося б вам стати учасниками тих неймовірних подій, які відбувалися в Юрському періоді? Напевно, ви скажете «ні», адже це дуже небезпечно. А що якщо є можливість потрапити в світ динозаврів у віртуальній реальності? Тоді ви напевно погодитеся, тому що, як не крути, все одно хотілося б подивитися на цих гігантських істот в живу, а не фантазувати, дивлячись на скам'янілі їх частини.

Ми пропонуємо вам зануритися в розділ ігор про динозаврів на нашому сайті, де ви зможете трохи пожити в далекому минулому з гігантськими ящерами і непрохідними джунглями. Постарайтеся пройти всі небезпечні місії, обережно пересувайтеся по небезпечним доріжках і не бійтеся боротися з динозаврами, адже ці хижаки можуть підкоритися лише найсміливішим. Будьте готові виконувати різні завдання, згідно з яким треба не тільки вбивати, але і захищати гігантських ящірок доісторичного періоду. Якщо ви хочете випробувати всі ці емоції, просто виберіть будь-яку гру з розділу ігри про динозаврів, і ви відразу перенесетеся в цей чудовий доісторичний світ!

Приблизно 65 мільйонів років тому

Сьогодні не багато бояться глобальних катастроф, так як люди постійно думають, що нашу планету врятують якісь супергерої або найвидатніші уми людства. А от якби ми жили на межі крейдяного і третинного періоду, то напевно б тремтіли від страху перед наближенням глобальних катастроф, так як тоді не було ні то що вчених і супергероїв, але і людей загалом. По Землі бродили тільки гігантські ящірки, які в підсумку всі вимерли. Причину їх зникнення з лиця Землі, до цих пір точно не встановлено, так як, на жаль чи на щастя, тираннозаври та інші види ящерів не були навчені письма та грамоті. У будь-якому випадку, щоб у той час не відбулося, це обірвало протягом великого періоду в історії розвитку життя на нашій планеті — еру Динозаврів. Сучасні технології не зроблять нам живого динозавра перед очима, але вони можуть змоделювати їх в інших площинах, наприклад, в ігрових. В іграх на нашому сайті ви зможете побачити, як виглядали ці істоти, чим вони займалися протягом дня, як харчувалися і багато іншого. Найголовніший плюс динозаврів в наших іграх — вони повністю безпечні для користувачів і ніякої шкоди їм не заподіють.

Динозаври — настільки вони були жахливі?

Не дивлячись на те, що ми не можемо переміщатися в часі і подивитися на динозаврів в живу, сучасна наука надає нам багато достовірної інформації про них. Вивчаючи ці дані, ми можемо подумки уявити зовнішній вигляд цих ящерів, а це вже щось. Коли люди вперше виявили скелет такої істоти, вони відчули жах, так як це були кістки неймовірно великих розмірів. Сучасна людина теж би злякався, якби знайшов таке, приміром, у своєму дворі. Адже як уявиш, що ця громадина ходить поруч з тобою по вулицях, кров у жилах холоне. Однак, наукою доведено, що серед динозаврів далеко не всі були б небезпечними для людини. Лише деякі з них дивилися на нас як на здобич.

 

 

Багато з гігантських ящерів не мали ніякого відношення до хижаків. У мезозойську еру було дуже багато гігантських папоротей, поїсти які було дуже багато бажаючих. Ці папороті були розміром з п'ятиповерховий будинок, тому кілька таких рослин, могли становити половину території лісу. Так що, рослинної їжі цим істотам вистачало, і на відміну від тварин та іншої живності, за папоротями не потрібно було бігати і витрачати сили. Тому, досить велика частина динозаврів були м'ясоїдними.

Ще одна причина, по якій хижих ящерів було не так вже й багато — їх повільність. Так як їх розміри були гігантські, то швидко бігати за здобиччю вони не могли. А ось персонажі ігор з даного розділу про динозаврів — це швидкісні динозаври, які у висоту і ширину чимось схожі на Годзіллу. З ними досить важко битися, проте, чим більше розміри динозавра, тим меншою швидкістю по його тілу розходяться імпульси, що посилаються нервовою системою. Наприклад, між тим миттю, коли ящір вирішив поворушити своїм хвостом, і безпосередньо виконанням цього дії, проходило досить чимало часу. Найбільші представники світу динозаврів, робили це аж протягом 2-х секунд. Приблизно стільки ж часу проходить, коли подвисающий комп'ютер намагається відобразити дії на екрані, виконувані мишкою.

Остання, досить вагома причина того, що м'ясоїдних динозаврів було більше — їх інтелект. Будемо говорити чесно, особливо видатним його аж ніяк не можна назвати. Якби під час Юрського періоду, з динозаврами билися б люди, багатьох з них їм вдалося б перемогти їх навіть не силою або зброєю, а звичайною хитрістю. Потренуватися це робити ви можете в іграх в даному розділі на нашому сайті. Тут вам належить виконувати різні завдання, які полягають не тільки у вбивстві динозаврів. У деяких іграх вам навпаки, потрібно буде управляти гігантськими ящірками, яким треба впоратися з якоюсь місією. Різноманітність ігор в цьому розділі величезне, так що ви легко зможете вибрати собі саме ту, яка вам сподобається. Як тільки у вас з'явиться вільний час, обов'язково випробуйте одну з ігор про динозаврів. На нашому сайті вони доступні в будь-який час і, що найголовніше, абсолютно безкоштовно. Швидше за все, знайдеться багато охочих, які хочуть заглянути в світ Юрського періоду, і в теж час не наражати себе на небезпеку бути з'їденим або розчавленим гігантських ящерів. Саме такий шанс вам ми надаємо, так як пропонуємо повеселитися на всю, і заслужити почесне звання підкорювача гігантських і страшних доісторичних динозаврів.

 

 

 

 

.