Ігри попелюшка для дівчаток грати онлайн

Кожна дівчинка вірить в чудеса, які не завжди трапляються в нашому житті, але вже точно мають місце в казках. Напевно, немає в світі жодної дівчини, яка не знайома із зворушливою історією про Попелюшку. Зла мачуха змушує бідну дівчину виконувати саму брудну і важку роботу по дому, і через це вона не отримує жодного слова похвали. Більш того, у Попелюшки навіть немає ліжка, і вона вимушена спати на солом'яній підстилці, кожен раз ризикуючи простудитися.
В серії ігор про Попелюшку тобі доведеться відчути на собі всі ці тяготи життя падчерки. Крім того, у тебе буде чудова можливість допомогти дівчині швидше впоратися з усіма завданнями мачухи і її дочок, і відправитися на чудовий бал. Незабаром у Попелюшки з'являється помічниця – її хрещена мама, яка є феєю – і яка зробить все, щоб дівчина потрапила на бал: перетворить лахміття дівчата в шикарне плаття, гарбуз – в гарну карету, щурів – в елегантних кучеров, а мишей – в благородних коней. Ну і, звичайно, не забула вона і про кришталевих туфельках, які так добре сидять на ніжках Попелюшки. Все було б чудово, якби не одна умова – дівчині необхідно повернутися додому до півночі, адже саме у дванадцять годин ночі магія феї втрачає свою силу.
Саме в цих іграх ти проживеш разом з Попелюшкою всі найважчі і найрадісніші моменти її життя! Ти будеш допомагати Попелюшку з прибирання в будинку, вибирати для дівчини найкращий наряд, мчати на кареті, об'їжджаючи перешкоди на шляху її проходження і т.д. Крім того, в іграх для дівчаток «Попелюшка» тобі також доведеться зводити пасербицю в спа-салон, де їй зроблять розслабляючий масаж, нанести макіяж красуні, полікувати їй зубки, вибрати саму модну зачіску і т.д. загалом, роботи У тебе буде достатньо! Так що, відклади всі свої справи, і поринь у прекрасний світ ігор про Попелюшку!

.