Ігри поні онлайн для дівчаток, ігри поні

Який дитина не марить про свою маленьку конячку? Подібне бажання малят цілком обґрунтоване, оскільки поні – одна з найкрасивіших порід. До того ж, ці тварини дуже схожі на казкових персонажів, адже не дарма їх називають поні: дружба це чудо. Малі розміри конячки викликають розчулення і захоплення в серцях дітвори і дорослих. За мотивами відомого мультфільму, основні дії якого походячи в країні Эквестрия було створено безліч цікавих онлайн-ігор. Головні персонажі це маленькі, милі поні і дівчата Эквестрии

Тут, Ви можете не тільки зустрітися з улюбленими персонажами, але і допомогти їм у подоланні складних перешкод. Ви гарантовано отримаєте масу позитивних емоцій. В окремих іграх передбачені забавні можливості, наприклад, дитині пропонується розчесати чуба поні або заплести йому хвостик. А може бути, ви хочете додати конячці індивідуальність? Тоді беріть фарби і фарбуйте косички!

Головні персонажі гри наділені чарівними здібностями – вони розмовляють, співають і навіть танцюють. А ще, вони найвідданіші друзі! Ви також можете зустрітися з різноманітними драконами, мантикорами і грифонами. Вас чекають довгі та незабутні пригоди – збирання пазлів, будівництво красивих замків, створення листівок, бродилки і т.д. Приступайте прямо зараз!

.