Ігри покемони грати онлайн безкоштовно

У вигаданому світі, схожому на наш, але де більше проявів таємничої і незвичайної магії, жив хлопчик на ім'я ЭшКетчум. Його заповітною мрією було стати найкращим тренерів покемонів — монстрів з незвичайними і часом магічними здібностями. Щоб домогтися свого, треба тренувати своїх вихованців, стежити за ними і розвивати. Невеликі пристрої «покеболы» служать для відлову диких монстрів і надалі стають його будинком.

Про пакемонів відомо багато, хоча насправді люди мало розуміють те, як ці дивовижні тварини використовують свої здібності. Пропонуємо і вам в цьому розділі спробувати себе в ролі тренера покемонів, проявити турботу про них або влаштувати тренувальний бій з одним, вирушити у подорож за новими видами монстрів або виростити свого улюбленця до дорослого і небезпечного в бою звіра. В кожному додатку поруч з вами буде Еш і його кращий друг — покемонПикачу. Вони готові завжди допомогти і підказати, направити і врятувати вас.

Хроніки світу покемонів.

Світ покемонів придумав СатосиТадзири, що взяли за основу свої дитячі захоплення з ловлі комах та іграми на приставках типу Sega, Nintendo. Більше шести років відбувалася розробка гри про пакемонів і в 1996 році Nintendo випустила на ринок нову для того часу гру Pokemon. Незвичайний світ, цікаві завдання, велика кількість вихованців, якими можна було обмінюватися з друзями — все це стало основними чинниками для успіху гри.

У тому ж році корпорація Нінтендо стала просувати покемонів і в інших сферах: спочатку вийшла манга — японський комікс, в якому розповідається історія цілеспрямованого і доброго хлопчика, одного разу зловив незвичайного покемона і зумів подружитися з ним. Одночасно з цим з'являється і настільна карткова гра, де в кожному раунді відбувалася битва між різними видами покемонів. Через рік на екранах телевізорів з'явилася перша серія знаменитого аніме «Pokemon», який незабаром завоював свою популярність і в інших країнах світу.

Головними героями історій про пакемонів став десятирічний хлопчик по імені Эш і його перший покемонПикачу. Несподіваний поворот подій ще на початку історії показав справжні почуття хлопчика — його бажання врятувати і захистити Пікачу ціною власного здоров'я стало справжнім відкриттям для самотнього монстра. Як результат, з того моменту і Еш, і Пікачу стали дуже дружні й завжди намагалися допомагати один одному і захистити в небезпечних ситуаціях, навіть якщо це може призвести до травм. Під час подорожей Еш бере участь в тренувальних боях і в різних змаганнях, бажаючи отримати значок Чемпіона. І нехай не все йому вдається з першого разу, він часто програє, але бажання досягти своєї мрії допомагає йому не падати духом і знову починати звивистий і тернистий шлях до мети. По дорозі у нього з'являються вірні друзі, які теж займаються тренуванням покемонів і дивні вороги, трійця з команди R, очолюваної незвичайним промовистою покемоном.

Весь серіал побудований на подорожі Еш і Пікачу по островах свого світу і участь у різних змаганнях. Але за час подорожей ці два героя ростуть і допомагають один одному дізнатися все більше про те, що їх оточує і як взаємодіє.

Ігри і невеликі хитрості

У цьому розділі ви зможете знову зустрітися з безжурним тренером покемоновЭшем, його першим улюбленцем Пікачу, з його друзями і суперниками на аренах. Використовуючи для управління в грі мишу і клавіатуру, подорожуйте разом з ними, беріть участь в тренувальних боях і чемпіонатах на звання кращого тренера, збирайте пазли і фарбуйте навколишній світ незвичайними фарбами.

У міру проходження того чи іншого рівня ви будете отримувати значки перемог, вам будуть нараховуватися очки і в підсумку, можливо, ви зможете стати одним з кращих тренерів покемонів. Прагнути завжди є до чого, а коли поруч вірні друзі і соратники, рух до мети стане більш легким і швидким!

.