Ігри Паркур онлайн грати безкоштовно

Напевно багато хто з вас помічали стрибають з даху на дах підлітків. Всі вони захоплюються паркуром — напрямок у мистецтві, що полягає в подоланні різних перешкод на території міста. Коли відбуваються тренування чи якісь змагання з паркуру, щоб учасники не травмувалися, вони демонструють свої вміння на спеціально підготовлених макетах перешкод. Але коли вони роблять це для душі і розвитку своїх умінь, то їх перешкодами стають справжні мости, дахи, будинки та інші елемент міської інфраструктури.

Історія появи такого екстремального виду мистецтва почалася в 19 столітті на території Франції. Тоді у паркуру була інша назва — натуральний метод. Така методика дуже часто використовувалася для тренування солдатів французької армії, а пізніше використовувалася під час Першої і Другої світових воєн. Трейсери — так називають тих, хто займається паркуром. Самим першим з них став Жорж Ебер. Минув якийсь час, і громадянин франції Давід Белль створив першу в світі команду трейсерів — «Ямакасі». Після появи цієї команди на публіці, паркур почав стрімко розвиватися не тільки в масах Франції, але і у всьому світі. На сьогоднішній день, практично в будь-якій країні є команди професійних трейсерів, які беруть участь у світових чемпіонатах по даному напрямку.

 

 

Ви можете ознайомитися з паркуром на нашому сайті у цьому розділі. Ігри паркур дають вам можливість поринути в атмосферу і стиль цього мистецтва, відчути себе одним з трейсерів. Навіть не відчуваючи всі їхні трюки в реальності, вам вдасться відчути те відчуття свободи, яке вони відчувають займаючись улюбленою справою. У цих іграх ви будете переміщатися по нічному місту, долати різні перешкоди у вигляді дахів, мостів, дерев, кущів та іншого. Тут ви зрозумієте, чим живуть трейсери і яка у них ідеологія. Ігри цього розділу допоможуть вам навчитися швидко аналізувати ситуацію і контролювати її. Коли ви летите з даху на дах з'являється відчуття, що ви господар цього міста і нікому не під силу вас зупинити. Ваш персонаж буде постійно розвиватися у фізичному плані і прагнути до досконалості. Якщо вам подобається паркур, але з якихось причин ви не можете займатися їм у реальному житті, відточуйте навички в розділі ігор Паркур, де вам не потрібно проходити процес реєстрації і скачувати що-небудь.

Відмінні риси паркуру

Сьогодні паркур є єдиною дисципліною, яка навчає таким принципам, як безпека, ефективність і простота. Головне правило трейсерів: «Використовуй можливості свого тіла на максимум, щоб досягти найкращого результату». Крім напрямки мистецтва, паркур називають також видом спорту. Для того щоб ви могли займатися ним, розвивайте увагу, реакцію і дуже важливе вміння оцінювати те, що відбувається навколо. Крім цього, для трейсера дуже важливі заняття духовною практикою, правильне харчування і боротьба зі своїми страхами. Навантаження під час паркуру божевільні, тому трейсери повинні правильно харчуватися і займатися фізичним розвитком свого тіла.

Азартні люди є самими затятими фанатами паркуру. Якщо порівнювати його з іншими екстремальними видами спорту, то вам не потрібно платити будь-які гроші, щоб відчути киплячий всередині вас адреналін. Але ось прагнення до розвитку своєї фізичної форми сили і витривалості, повинно бути набагато більше, ніж для заняттями, наприклад, стрибками з парашутом.

Для тих, хто займається паркуром, це стає не тільки улюбленим спортом, але і стилем життя. Коли ви вчитеся вільно долати перешкоди, у вас з'являється прагнення до свободи дій, за рахунок використання виключно своїх фізичних ресурсів. Тут все залежить тільки від вас, покластися вам не на кого. Все, що вам потрібно для досягнення успіхів в паркурі — своє тіло і величезне бажання навчитися цьому.

 

 

Олег Карянский — людина, який був особисто знайомий з Давидом Беллем, і заснував першу в Росії професійну команду трейсерів. Саме вона стала поштовхом до подальшому створенню цілої всесвітньої асоціації паркуру. До неї входили найкращі команди світу в цьому напрямку. Шоу, які вони влаштовували, всі дивилися з завмиранням серця і захопленням. Саме Олег Карянский став головою цієї Асоціації. Коли Давид Белль вирішив вийти з учасників цієї організації, він аргументував своє рішення тим, що більше не може контролювати всі численні відділення цього виду спорту.

Паркур в кіно і іграх

Поява паркуру зі своїми основними принципами спровокувало дуже швидке його поширення в усьому світі. Звичайно ж, таке віяння не могли не освятити в кіноіндустрії. Для перших фільмів, де висвітлювався паркур, набрали відомих у всьому світі трейсерів. «Ямакасі», «13-й район» та інші і інші фільми, знає практично кожен сьогодні. Про те, наскільки цікава культура паркуру, підтверджує і те, що сценарій для всіх цих фільмів написав Люк Бессон.

Минув якийсь час, і паркур знову став головним елементом у відомому фільмі «Казино Рояль». Історію професійних трейсерів дуже правдоподібно показали у російському фільмі «Зухвалі дні».

Якщо говорити про індустрію ігор, то для неї паркур теж став досить важливим елементом. Багато розробники саме дитячих ігор, вирішили використовувати його для створення ігор, які показують всі плюси і принципи паркуру. Завдяки їм діти можуть прийняти рішення теж займатися цим видом спорту і це дуже добре. Згадайте тільки популярну серію ігор Assassin’s Creed. Тут використовується дуже багато елементів паркуру, і завдяки цьому вона отримала покликання багатьох геймерів у світі. Дана ігрова серія адаптована під будь-які комп'ютери, смартфони і ігрові приставки.

Якщо ви вирішите пограти в ігри про паркур на нашому сайті, то вам не потрібно буде їх завантажувати або платити за доступ до гри. Ви можете вибрати будь-який зручний для вас час, щоб протестувати їх в режимі онлайн. Виберіть свою улюблену гру паркур, і розвивайте свого персонажа в цьому напрямку. Відчуйте владу над нічним містом, пересуваючись по дахах будинків. Активна життя доступна вам в наших іграх прямо зараз.

 

.