Ігри Папа Луї грати онлайн і безкоштовно

Якщо ви думаєте, що ремесло кулінара полягає в тому, щоб варити, та помішувати, ви помиляєтеся. Тато Луї як ніхто інший знає, що не можна вибирати професію кухаря тим, хто мріє про спокійне та розмірене життя. Адже немає іншого такого дивного і кишить пригодами місця в цьому світі, як кухня! Тут колись нудьгувати! Кожен день Луї доводиться проходити випробування на міцність! І поки що тримається він абсолютним молодцем.

Кухня – не місце для слюнтяев

Якщо до цього моменту всі ваші уявлення про високий кухарському мистецтві обмежувалися кількома простими рецептами картоплі з підливою, то після захоплюючої гри з татом Луї в головній ролі ви зможете з закритими очима приготувати вишукані страви на швидку руку організувати роботу невеликого кафе і впоратися з полчищами щурів, які мріють про захоплення складу з продуктами.. Колишнім незграбою, примостившись перед телевізором з тарілкою холодних макаронів на колінах, вам вже не стати ніколи!

Магічні пироги і перцевий бомби

Пригоди тата Луї починаються, як правило, в самий невідповідний момент. Тільки-тільки татусь вирішить розслабитися і відпочити від нескінченних турбот, як телефон починає розриватися від дзвінків, полчища каналізаційних монстрів приймаються атакувати шафи з їжею, а відвідувачі готуються влаштувати пікет з-за погано прожареного м'яса. І якби не здатність героя моментально брати себе в руки, його ресторанчик дуже швидко пішов би на дно.

 

Єдиний спосіб зберегти бізнес Луї — це постійно бути напоготові. Розслаблятися не можна ні на хвилину: ні коли ти стряпаешь піцу, ні коли відбиваєшся від монстрів перцевим бомбами. Благо справа наш ресторатор вміє справлятися з найскладнішими завданнями в найкоротші терміни, не втрачаючи самовладання і гарного настрою. За це його і люблять по всьому світу.

Неважливо, з якою проблемою доведеться мати справу Луї сьогодні. Закінчився картоплю на кухні або місто несподівано опинився в облозі магічних пирогів, татусь завжди знайде рецепт того, як повернути все на круги своя. Якщо ти не любиш нудьгувати і давно мрієш скуштувати чогось смачненького, вирушай прямо на кухню веселого кухаря Луїджі, де тебе не забудуть знайти найрізноманітніші пригоди.

Виклик прийнятий, панове кулінари

В кожному великому ресторані на кухні працюють десятки кухарів. З одним типом продукту тут можуть працювати два або навіть три фахівця. Кухар з нарізки цибулі – як вам така посада? Папа Луї і радий би отримати такого майстра в свій штат, але поки що у нього в компанії працює лише одна людина – це він сам. Його ресторан ще не приносить достатньо прибутку, а значить функції шеф-кухаря, офіціанта, адміністратора касира Луїджі доводиться виконувати всього в дві руки. Ох і важко ж йому деколи буває! Стільки всього доводиться одночасно тримати в голові! Ну а ти? Ти такий же міцний горішок? Допоможи героєві впоратися з черговим викликом, випробуй свої сили і довести іншим, що ти справжній володар кулінарної книги!

.