Ігри Пакман онлайн, грати в Pacman безкоштовно

Багато років тому, коли ні в кого з нас ще не було комп'ютерів, і ми вважали за щастя хоча б на годинку заскочити до сусіда на приставку замість наворочених 3Д шутерів і складних симуляторів в ходу були простенькі піксельні зомбі – нічого надприродного, але відірватися від них було позитивно неможливо!

Привіт з минулого

У чому секрет Пакмана, який з ігрових автоматів благополучно перекочував на айфони останнього покоління? Елементарний, але захоплюючий геймплей з наявністю логічних елементів, бажання пройти як можна більше рівнів і максимально збільшити рахунок і, звичайно ж, потужний дух ностальгії – ось рецепт однієї з найпопулярніших ігор за всю історію людства. Якщо пам'ятаєш, ненажерливий жовтий колобок, збільшений інопланетянами до розмірів вантажівки, з'являється навіть в одному з епізодів фільму «Пікселі» і відгризає своєму творцеві руку.

 

 

Але не переживай, наш Пакман налаштований абсолютно миролюбно. Єдине, що його цікавить – це апетитні точки, розкидані по квадратному лабіринту. Але от невдача: щоб щільно пообідати, нашому герою доведеться ризикнути власним життям. Адже в цих оцифрованих коридорах бродять привиди, нападники на всякого, хто поткнеться на їх територію. Так що доведеться тобі ходити голодним... або з'їсти всі пікселі на рівні швидше, ніж вони до тебе доберуться! Ти готовий поставити на кон свою жовту шкіру? Тоді вперед!

Постановка завдання

Спочатку особливих проблем зі збором точок у тебе не виникне. Ти опинишся в центрі кімнати, поділеної випадково згенерували стінами. Нескладна карта з прямими ходами та пара-трійка примар, ліниво подорожніх на віддалі і, схоже, не особливо поспішають тобі назустріч – хіба це виклик для такого геймера, як ти? Але з кожним рівнем лабіринти будуть ставати все заплутанішими, а популяція монстрів, нишпорять навколо – неухильно зростати. Тут-то ти зрозумієш, що пройти цю гру зовсім не так просто, як здається на перший погляд! Від тебе потрібно швидкість реакції і логічний склад розуму, щоб планувати і змінювати маршрут на ходу зі швидкістю думки. Поки всі пікселі не опиняться в ненажерлевому пакманском утробі, рівень не закінчиться, тому не залишай за собою недоїдених ділянок!

 

 

Хто-то в лабіринті живе?

Для ефективної боротьби з будь-яким супротивником його треба знати в обличчя! Тому ми приготували для тебе короткий резюме на всі різновиди привидів, що зустрічаються в грі. Всього в піксельних лабіринтах живе чотири види ворожих Пакману юнітів:

Червоне примара (Блінкі). Саме агресивна. Почувши твоє наближення, негайно кидається в погоню, тому не варто шастати у нього під носом. Переслідує Пакмана до переможного кінця.

Рожеве примара (Стусани). Уникає прямого зіткнення. Замість цього діє хитрістю – заганяє Пакмана в кут на поталу побратимам, рухаючись паралельно йому і загородили вихід на безпечні ділянки карти.

Блакитне примара (Інки). Працює в парі з Блінкі. Поки його немає поруч, веде себе досить пасивно. Дочекавшись підкріплення від свого червоного колеги, тут же спрямовується за Пакманом.

Помаранчеве примара (Клайд). Бачить Пакмана здалеку і цілеспрямовано женеться за ним по всій карті, що виглядає досить страхітливо. Але за якихось пару клітин від бідолахи раптом передумує і забирається геть.

Знаючи про звички своїх різнобарвних ворогів, ти зможеш краще прорахувати виграшну стратегію і зорієнтуватися в неоднозначних ситуаціях.

Про важливість правильного харчування

Час від часу ти будеш натикатися на бонуси, за допомогою яких можна досить відчутно збільшити свій рахунок – наприклад, вишенька дасть тобі відразу 100 очок, а ключик – все 5000. Зазвичай подібні речі з'являються в самих важкодоступних закутках, але справа варта свічок! Якщо, звичайно, за тобою по п'ятах не женеться розлючену привид – тоді, звичайно, пріоритетнішою рятуватися самому. У будь-якому випадку, заповітний бонус не буде чекати тебе вічно. Пролежавши на місці кілька секунд, він помигает і зникне. Тому якщо ти зібрався за додатковими очками, дій напевно!

І наостанок найцікавіше – розробники припасли для Пакмана особливу зброю під назвою енерджайзер, який являє собою велику білу крапку. З'ївши її, ти звернеш монстрів тікати, навіть якщо за секунду до цього вони самі дихали тобі в спину. Але це ще не все! Під впливом енерджайзера твій шлунок тимчасово знайде здатність перетравлювати! Опинитися біля заповітної білої точки на волосині від загибелі і проковтнути свого переслідувача в картинном розворот на 180 градусів – один із найбільш захоплюючих моментів, які тільки бувають у Пакмане! Шкода, що його не можна прокрутити в режимі уповільненого перегляду. Кожне з'їдене привид забезпечить тобі додаткові очки. Правда, таку летючу субстанцію всередині надовго не втримаєш, тому через деякий час всі поглинені тобою примари знову матеріалізуються в центрі кімнати. Але це дасть тобі дорогоцінну фору і допоможе заощадити життя, яких у тебе, до речі, всього три.

Такі різні Пакманы...

На нашому сайті тебе чекає цілий оберемок Пакманов на будь-який смак. Тут і класичний Пакман, знайомий нам з дитинства, і новомодні патчі з розширеними можливостями, і гібриди Пакмана з іншими іграми... загалом все, на що спромоглися розробники – на хвилиночку! – за 35 років існування франшизи. В будь-яку з цих версій ти можеш грати прямо зі свого смартфона або планшета – натисніть пуск і ностальгируй, скільки душі завгодно! Приємного апетиту!

 

.