Ігри операції для дівчаток

Мабуть, найпопулярнішою професією серед дівчаток і звичайно ж хлопчиків, сьогодні є лікар. Як не дивно, час іде вперед, а мрії залишаються все ті ж. Швидше за все, дітки не так мріють бути безпосередньо доктором, як мати можливість рятувати людські життя, в самих складних і небезпечних ситуаціях. Але це зовсім не означає, що всі, хто хотів бути лікарем в дитинстві, ставати їм у реальному житті. Відбувається таке тому, що при найменшій ситуації, коли людині або навіть тварині терміново необхідна медична допомога, мрійники виявляються не готові. При вигляді крові вони втрачають свідомість тощо. Щоб внести ясність у виборі реальної професії, приголомшлива серія безкоштовних онлайн ігор Операція познайомить з усіма принадами роботи лікарів.

Благородний хірург

У цих іграх користувачам належить стати не різними лікарями, а самим справжнім благородним хірургом. Це не означає, що інші фахівці менш цікаві й не важливі, без них ми не зможемо прожити. Просто в житті хірурга кожен день ведеться боротьба на межі життя і смерті. Це і є найбільш цікавим та манливим фактором. У медицині найчастіше премії та нагороди отримують хірурги. Все тому, що вони змогли провести найскладніші і небезпечні операції з порятунку людини, саме в їх руках було життя людини. І якби не професіоналізм хірурга, людство поменшало вдвічі. Варто тільки допустити малейшею помилку і тоді вже нічого не допоможе людині на операційному столі. Тому, не дарма хірург вважається найсерйознішою і благородної спеціальністю. Чи ти готовий до такої відповідальності і зможеш впоратися з собою в самій складній і небезпечній ситуації? Твоя це мрія?
Розставимо всі крапки над і
Якщо все ж бажання рятувати життя людини залишається незмінним, тоді необхідно для початку мати загальне уявлення про те, як це робити і які ситуації можуть зустрічатися в житті хірурга. Для цього пропонуємо скористатися можливістю потренуватися на віртуальних пацієнтах, які так само, як і в реальності, потребують термінової хірургічної допомоги. Правда якщо тут допустити помилку, то до щастя людина в реальності від цього не помре. З допомогою серії ігор Операції можна поглянути на все, що відбувається в операційній кімнаті зсередини. Якщо твоя життєва мета – довести всім, що не тільки чоловіки є найкращими хірургами в світі але і жінка можуть гідно впоратися з подібною роботою, тоді почни відточувати свої хірургічні навички тут. Це точно допоможе тобі легше сприймати всю медичну програму.

З чого почати?

Не секрет, що самим правильним і дієвим способом відчути цю нелегку професію, і опанувати всіма навичками професійного хірурга, є безпосереднє прийняття участі в процесі операції. Тільки хто ж дозволить простий школярці, нехай навіть відмінниці, підійти до пацієнта зі скальпелем у руках? Пропонуємо поглянути одним оком на реальну і дуже цікаве життя хірурга в серії ігор Операція. Саме тут можна глянути на пацієнта очима цього хірурга і відчути страх і неймовірну відповідальність за життя людини. Як тільки всі ігри цієї приголомшливої серії будуть пройдені, і бажання стати, у що б то не стало, професійним хірургом не зникло, обов'язково відвідай анатомічний музей. Якщо, розглянувши в живу всі органи в скляних посудинах, у тебе не виникне бажання тут же втекти звідти — це знак, що професія хірурга, це твоє покликання.

Важлива людина в операційній

Ясна річ, що стати справжнім хірургом і отримати право на участь у реальній операції можна лише після закінчення медичного інституту. І не факт, що після вузу можна відразу зайняти місце хірурга і безпосередньо працювати з пацієнтами. Швидше за все, перший час доведеться попрацювати в ролі асистента. Але повір, ця посада не менш важлива і відповідальна. Щоб це зрозуміти, в кожній грі Операція, у гравця буде свій особистий асистент, який допоможе не тільки концентруватися на пацієнта, але і безпосередньо провести успішну операцію. Адже під час операційного процесу хірурга неприпустимо відволікатися на різні дрібниці, так як в цій справі важлива не тільки кожна хвилина, але й кожна секунда. Варто тільки відвернутися в пошуках ножиць або ще якогось інструменту, як стан пацієнта на операційному столі може тут же погіршитися.
Щоб це зрозуміти, в кожній грі Операція, у гравця буде свій особистий асистент, який допоможе не тільки концентруватися на пацієнта, але і безпосередньо провести успішну операцію. Адже під час операційного процесу хірурга неприпустимо відволікатися на різні дрібниці, так як в цій справі важлива не тільки кожна хвилина, але й кожна секунда. Варто тільки відвернутися в пошуках ножиць або ще якогось інструменту, як стан пацієнта на операційному столі може тут же погіршитися. Щоб цього не сталося, асистент допоможе правильно організувати цей нелегкий процес і вчасно подати те, що потрібно хірурга, можливо, навіть раніше, ніж той попросить. Згуртована й дружна робота однозначно допоможе врятувати життя людини.

Гра – це не реальне життя!

Навіть незважаючи на те, що пройшовши всі ігри цій захоплюючій і дуже цікавою серії на відмінно, це не означає, що тепер можна сміливо показати свої навички на реальному живій людині. Потрібно пам'ятати і знати, що тільки після закінчення медінституту і тривалої практики можна сміливо називати себе хірургом і приступати безпосередньо до хірургічної діяльності. Ігри Операція – це всього лише гра, і в реальному житті порятунок людини може бути набагато серйозніше і страшніше.
Тому не варто, пройшовши певну гру, тут же практикувати нові навички хірурга на сестричку, братика або навіть кота. Наслідки можуть бути самими несподіваними, і тоді вже точно може знадобитися реальна медична допомога. Але якщо вже зовсім несила випробувати свої навички хірурга, тоді рекомендуємо взяти свою стару ляльку і спробувати провести операцію. Можливо, після цього доведеться викинути її на смітник. Чи Готова ти до цього?
Твоя мрія обов'язково стане реальністю, якщо докласти максимальні зусилля в навчанні і вірити в свій успіх і знання. Самі великі професіонали цієї нелегкої професії теж пройшли важкий шлях до здійснення своєї мрії. Тому не втрачай надії і терпіння, а сміливо йди до своєї мети!
Ігри Операції, перенесуть гравця в абсолютно новий і дуже цікавий світ сучасної медицини. Це унікальний шанс, якого не мали великі лікарі минулого, дізнатися, чи маєш ти покликання стати професійним хірургом з великої літери.

.